זוגיות מעייפת !

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות מעייפת !

הודעהעל ידי מירית » 28 אפריל 2020, 23:58

שלום שמי מירית נשואה בהריון ראשון... אנחנו בגילאי 30+
האמת שמההתחלה הרגשתי שקשה לי עם בעלי... מההתחלה הכל לא היה מושלם .. התקשורת השיחות הסקס (שרק הולך ומתמעט) אני מרגישה שלבעלי יש הרבה בעיות אני לא יודעת איך להסביר את זה... מאוד קשה לו להיפתח וכל הזמן יש תחושה שהוא רק הולך ונסגר יותר ויותר הוא רגיש מאוד ופגוע וכל דבר קטן לוקח ללב... ימים שלמים הוא במצבי רוח ואני רוצה לחיות רוצה לשמוח רוצה לשוחח איתו לצחוק איתו להנות גם מאינטימיות פיזית ורגשית ופשוט שום דבר לא קורה... זה כאילו שהוא לא מעוניין הוא בשלו... אבל בשלו ובתחושה שהוא בדאון כל הזמן וזה בלי סיבה.. הוא מעשן גראס כל יום דבר שגם מגעיל אותי וגם לדעתי משפיע על מצבי הרוח שלו הוא סוג של בן אדם שמעדיף להיות בפלאפון כל היום או לישון מאשר לשוחח או להתקרב... בכל פעם שאני מנסה להתקרב אליו הוא מרגיש לא בנוח ... אין בינינו כמעט יחסים אינטימיים כי אני כבר לא יוזמת כי הוא נרתע ממני.... טוען שהוא אוהב אותי למרות שכפי שכתבתי נראה שממש לא ... הוא מאוד סותר את עצמו כי באמת נראה שלא טוב לו איתי .. לי ברור שלא טוב איתו וכן לצערי אני הרבה מתלוננת... לפעמים נדמה שמספיק לו פשוט קשר הכי שטחי ואני אדם מאוד עמוק שצריכה הרבה יותר מקשר שטחי של חיבוק נשיקה פה ושם ארוחות פה ושם וזהו .... צריכה קשר חברי נפשי ... אין לי את זה איתו ואני כל כך מתאמצת שיהיה אבל פשוט אין ! מתקדם נורא לאט אני מרגישה שהתחתנתי עם בן אדם מאוד מוזר באמת כי הוא פשוט כזה אדם לא שמח אדם מאוד דאוני כזה... אני מתגעגעת לידיד נפש שהיה לי שהיה לי כל כך כיף איתו ונעים ומצחיק והיה חיבור כל כך טוב , ויתרתי עליו בגלל שהתחתנתי , יש לי בעל טוב הוא אדם טוב באמת אבל אני מרגישה שמבחינת הצרכים שלי הוא לא נותן לי כלום! כן הוא מפרנס והוא מפנק בבישולים וסך הכל באמת אדם טוב אבל הוא פשוט משעמם אותי ואני מחפשת הרבה עומק חיבור חברות נפש אמיתית ואני לפעמים מרגישה שלעולם לא יהיה לי את זה איתו כי הוא גם הרבה פחות אינטלגנט ממני.... אני בהריון ראשון וכמובן שכרגע גירושים לא אופציה מנסה לעבוד על הקשר התחלנו גם טיפול זוגי שפשוט לא משפיע וזה גם מתסכל... (כבר פגישה שביעית) בעלי מרגיש חלש לידי אני בטוחה בזה מרגיש שאנחנו לא שווים שאני יותר ממנו ואולי בגלל זה הוא ככה... אבל מה אני יכולה לעשות כדי שירגיש שווה לי שירגיש בנוח זה כאילו שיש לו כל כך הרבה בעיות עם עצמו ... בעיות של פחד מאינטימיות רגשית ומינית! תקשורת לוקה בחסר (כנראה מתבייש שהוא לא מספיק חכם) חוסר ביטחון בעצמו .... מה היית ממליצה לי לעשות אני מתעצבנת בתוך ליבי הרבה ולפעמים גם לא רק בפנים אלא מוציאה את זה עליו מוציאה את זה החוצה ... את ההריון העברתי בהרבה בכי ועצבים אני מאוד מתוסכלת ממנו מרגישה שהוא אדם מאוד בעייתי. הכי מפריע לי שהוא לא אדם שמח וכל הזמן הראש שלו בתוך הנייד ובלי חיוך או תקשורת ... ואני הכי ההיפך ! אדם שמח שמחפש לצחוק להנות להתחבר להנות מהביחד... אני בחורה מאוד יפה ומושכת והוא לא גורם לי להרגיש זאת בכלל ... המיניות שלו מאוד כבויה ! מה עלי לעשות? גירושים לא אופציה כרגע... אני רוצה להיות מאושרת ומסופקת מהזוגיות שלי אני כבר לא יודעת כיצד אגיע לזה..

זוגיות מעייפת ! מירית
28 אפריל 2020, 23:58
Re: דבר נוסף שרוצה להוסיף מירית
29 אפריל 2020, 00:11
התחתנו נתן קלינבורד
02 מאי 2020, 23:32
Re: ג׳וקר
04 מאי 2020, 07:46
חפרת נתן קלינבורד
04 מאי 2020, 16:05
Re: למירית הלב שלי איתך איילת
16 מאי 2020, 23:54