משברים בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תוספת לחידוד המצב

הודעהעל ידי דנית » 15 מאי 2020, 18:38

דוגמא לשקרים , השקרים שלו הם שקרים קטנים לדוגמא בעקבות האוננות פניתי אילו לשיחה והוא טוען שכולם כאילו ...
מספר לי סיפורים על חברים שלו ואני יודעת ב100 אחוז שזה שקר ... סתם דוגמא מספר לי חבר שלי הולך לישון בשמונה ובגלל תחביב ומתעורר מוקדם ואת חושבת שהם עושים סקס ... זה כמובן שקר גדול . חברה שלי מכירה את הזוג ...
 סיפרתי את הסיפור ליועצת היא טוענת שהוא מספר לעצמו סיפורים ..

חוץ מיזה היחסים ,והתקשור הלקויה שמלווה אותנו הרבה שנים  , שבנוסף לכל הבעיות שלנו גילתי די במקרה שבמשך שנה שלמה היה בקשר צמוד צמוד( לא מיני )עם חברה מהעבודה מה זה צמוד שיחות החל משעות הבוקר המוקדמות ועד להגעה לעבודה ובחזור , ובכל פעם שהיה יוצא מהמשרד. היו יושבים לקפה בבוקר צהריים לפעמים ביחד לפעמים עם עוד אנשים ... פשוט בוקס אחד גדול .אני כואבת מאוד גם בעקבות זה וגם בעקבות הבעיות הנוספות ולא יודעת איפה לשים את הראש שלי ... אני לא יכולה להניח לבעיות שלנו וזה  גורם לי לתקיעות בחיים... מרגישה שלא יכולה לעשות שינוי בחיים ולהניח אותו בצד .מרגישה שנילחמת על  ניוטרל ... 

משברים בזוגיות דנית
15 מאי 2020, 10:31
תוספת לחידוד המצב דנית
15 מאי 2020, 18:38
עליכם להיעזר בייעוץ זוגי כדי לבנות תקשורת טובה יותר דורית כהן
18 מאי 2020, 05:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]