בעיה גדולה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעיה גדולה

הודעהעל ידי עמי » 19 מאי 2020, 12:24

היי דורית,

נשוי +2, 11 שנים. 
תמיד היו לה שקרים קטנים, על קניות וכאלה. 
לפני כחצי שנה גיליתי שקרים גדולים, גדולים מאוד. היא המציאה סיפורי מעשיות הזויים (מאוד) על אירועים שלא היו ולא נבראו.
אני יודע שמדובר בבעיה נפשית חמורה ואני יודע גם שיש לה היסטוריה פגיעה אבל לא תיארתי לעצמי שהמצב כה חמור.
היא מכחישה שיש לה בעיה ואומרת שזו הייתה תקופה שבה הגיבה לטראומה וביקשה תשומת לב - וזה נגמר לטענתה. 
מסרבת ללכת לטיפול איתי או בלעדי.
אני לא מסוגל להאמין לה יותר בכלל. על דברים קטנים או גדולים.
היא ממשיכה להסתיר את הטלפון וחשבון בנק שמחזיקה בנפרד ומנהלת אותו בחשאיות.
אני אוהב אותה אחרי הכל ומרגיש שללא הקרקע היציבה שאני מספק לה - היא עלולה להתמוטט.
אמרתי לה שללא כנות מלאה, שקיפות וטיפול נפשי אמיתי - אני לא רואה את המשפחה ממשיכה.
היא כמובן סירבה ולאחרונה הגעתי למסקנה שדי לי. שאני רוצה להיפרד ושהיא תאלץ לדאוג לעצמה.
מאז שקיבלתי את ההחלטה אני רק משלים איתה יותר אבל כואב לי להביט בילדיי ולדעת שאני הולך לייצר להם משבר כה גדול 
וגם אני מסתכל עליה ופשוט רוצה לעטוף אותה ולשמור עליה למרות שאני יודע שזה העוצמה שבחולשה שלה...

כיצד עוברים את התקופה הזאת?.. האם ההחלטות נכונות?

בעיה גדולה עמי
19 מאי 2020, 12:24
Re: עזרה ? עמי
20 מאי 2020, 12:07
Re: כן כן גם אני
20 מאי 2020, 14:28
Re: חיים כפולים יוסי
21 מאי 2020, 08:44
הכרזה על משבר דורית כהן
היום, 06:12

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר