בעלי מתעלם מחיזורי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעלי מתעלם מחיזורי

הודעהעל ידי שרית » 06 יולי 2016, 04:56

שלום. אנחנו נשואים 20 שנה בשנות ה40 לחיינו (6 ילדים) . אני יודעת שבעלי אוהב אותי למרות שאף פעם לא אמר זאת במילים מפורשות וביומיום אין מיצידו גילויי חיבה פיזיים (מגע ביד, חיבוק, ליטוף-אין). אני כן אומרת ונוגעת בחיבה (בשנים האחרונות יותר, בהתחלה עוד החזקתי את עצמי אבל החלטתי להפסיק למרות שעדיין הייתי רוצה לגעת בו יותר במהלך היום ואני מחזיקה את עצמי שלא בגלל שאני פוחדת שהוא לא רוצה) עם כל זה אני עוד יכולה לחיות ודברתי איתו על זה כמה פעמים במשך השנים והוא מתעקש שזה לא בגלל שהוא לא רוצה אלא לא נעים לו ממני שאולי זה לא יתאים לי.
אבל כל זה ,כאמור, זה רק ההקדמה. ברור לי שאני לא אישה רגילה אלא הרבה יותר מינית. אנחנו שוכבים כפעמיים בשבוע וחצי. 90% מהפעמים זה ביוזמה שלי. חושב לי לציין שאני טובה ומפנקת מאוד במיטה ובעלי מאוד נהנה. קשה לי עם זה שהוא בקושי יוזם. אני מרגישה זנותית אחרי כל פם שאני יזמתי יחסים ואחרי כל פעם שהעלתי את הנושא בשיחה. אני לא יודע אם הוא הנורמלי ואני מינית מידי והבעיה אצלי. יש הרבה פעמים שאני נוגעת ומלטפת אותו במיטה ונזהרת מאוד שלא התקרב למטה (כי אני חוששת להיות בוטה מידי שזה מה שאני רוצה) והוא לא מגיב לחיזורים האלו או רק קצת מלטף בחזרה (אני מרגישה כמו כלב שזרקו לו עצם) . אז מה קורה פה??? אני מינית מידי וצריכה להרגיע (בכל זאת אני שוכבים ופעמיים בשבוע. לרוב ביוזמתי, אבל עדיין שוכבים)?? או שאני צריכה לחיות עם גבר שהוא לא 100% גבר?? או שכל הסיפורים שגברים רוצים מין זה רק בסרטים ואני דורשת יותר מידי? ??

בעלי מתעלם מחיזורי שרית
06 יולי 2016, 04:56
Re: תגובה איי
07 יולי 2016, 11:46
שוב - ללמוד לנהל את הפער בצרכים המיניים דורית כהן
10 יולי 2016, 17:08
Re: שירן
05 מאי 2020, 07:39
Re: תגובה רפי
05 מאי 2020, 11:40
Re: אפטיל וורקס
22 מאי 2020, 19:30