בעלי מתעלם מחיזורי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שוב - ללמוד לנהל את הפער בצרכים המיניים

הודעהעל ידי דורית כהן » 10 יולי 2016, 17:08

אני דווקא חושבת שאכן יש ביניכם פער וכי הפער הזה כבר צבר עוד שכבות שמתווספות אליו.
ברור לי שהוא מרגיש פחות גבר, ושאינו עומד בקצב שלך, ומאד יתכן שזה מפחית את הדימוי הגברי שלו.
יתכן שאילו הוא היה בזוגיותמתמשכת עם אישה פחות מינית ממך, היה מתפתח דפוס הפוך בינו לבינה.
הבעייה היא שברוב המקרים יש פער ברמת הצורך המיני וצריך לנהל זאת בעדינות רבה.
אני חושבת שלא כדאי כל הזמן ליזום. אפילו אם בא לך סקס - לא כדאי בכל פעם שבא לך - ליזום זאת. זה גורם לו להקשיב פחות ופחות אל עצמו. כפי שכתב לך ייה - עלייך להיות פחות ניתנת להשגה.

נקודה נוספת - יש לי הרגשה שלפעמים את רוצה בעיקר מגע וחיבוק, לאו דווקא סקס. יתכן שדווקא הצורך הזה יותר יתאים לבעלך. יתכן שהוא חושב בכל פעם שאת יוזמת מגע - שוב היא רוצה סקס ולא בדיוק בא לו סקס. אבל אילו היה יודע שבחלק מן הפעמים כל מה שאת רוצה זה חיבוק - הוא היה הולך על זה ברצון, בלי לחץ ובלי התנגדות פנימית.

מה שאת מעלה זו נקודה רגישה, לא מרבים לדבר עליה עם בן הזוג, כי היא כל כך רגישה וטעונה. יתכן שתוכלו להפיק תועלת משיחה אפילו חד פעמית - עם יועצת זוגית או סקסולגית כדי להציף כמה נקודות רגישות ולחפש פתרונות נוחים יותר לשניכם.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

בעלי מתעלם מחיזורי שרית
06 יולי 2016, 04:56
Re: תגובה איי
07 יולי 2016, 11:46
שוב - ללמוד לנהל את הפער בצרכים המיניים דורית כהן
10 יולי 2016, 17:08
Re: שירן
05 מאי 2020, 07:39
Re: תגובה רפי