מיואש מהמצב עם אישתי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מיואש מהמצב עם אישתי

הודעהעל ידי אריאל » 20 מרץ 2017, 14:51

שלום,
אני ואישתי מכירים כ-3 שנים פער הגילאים בינינו או כמעט 10 שנים אני יותר גדול ממנה ואף פעם לא ייחסנו חשיבות לכך שנינו תמיד חשבנו שאנחנו מתנה משמיים וכך באמת היה אנחנו נשואים שנתיים וכל השנתיים האלו היינו זוג לתפארת כמו שכל זוג היה רוצה להיות כמונו נכון שהיו לנו ויכוחים מעטים אבל ממש לא משמעותיים כמו כל זוג.
לפני שנה וקצת נולדה ביתנו הקטנה וכל תקופת ההריון הייתי לצידה של אישתי וביום שהיא ילדה ניסיתי לדאוג לכל מחסורה והתרוצצתי כדי שהבית יהיה מושלם לקראת חזרתה ובאמת ומכל הלב הרצון שלי למשפחה כל חשוב לי שלא אכפת לי לוותר על עצמי למען משפחתי בייחוד בגלל ששנינו גדלנו בבתים לא קלים היא באה ממשפחה הרוסה שהאבא זרק אותה מהבית לא אחת ואני בבית שבו תמיד היו ריבים וצעקות בין ההורים כל כך פחדתי להביא את זה לבית שלי שנמנעתי מלעשות זאת.
כמה חודשים לאחר לידת ביתנו אישתי נכנסה לדיכאון הריון לטענתה זה לא נכון למרות שבטיפת חלב קראו לי לשיחה וביקשו ממני לשלוח אותה לטיפול כי הם מודאגים ממצבה אני כמובן נלחצתי מהמצב ומאוד דאגתי שחלילה לא יקרה לה משהו.
לציין שכל אותה תקופה החל מהיום הראשון שהיא חזרה לבית ועד לאחרונה שנפרדנו אני הייתי קם בלילות ותמוך בה מטפל בילדה דואג לניקיון ולאוכל ולפרנסת הבית ובכל פעם היא משמיצה אותי שאני לא אכפת לי ממנה והיא מרגישה את מה שעברה בילדות עם אבא שלה שזה ממש לא נכון אני ביקשתי חופשת לידה שלא התממשה לבסוף בגלל שהיא לא הייתה זכאית כי לא עבדה לפני הלידה הפסקתי תואר שני הפסקתי את התחביב שלי עשיית ספורט הכל למען הבית ואני בכל פעם סופג עלבונות ממנה שאני אל עושה מספיק לציין שאנחנו למעלה מ-7 חודשים ישנים בחדרים נפרדים היא בחדר עם הילדה על מזרונים ישנים כי הילדה מוכנה רק ככה לישון ואני בחדר אחר שלא נדבר על סקס שאין בכלל כי היא טוענת שהיא עייפה ומותשת והכל נופל עליה ובשיחה איתה אמרה שההריון דפק לה את הגוף שהיא לא מושכת ושהיא כל הזמן מדממת וכל מיני סיבות וסיבות להתחמק וכמובן אני מבין אותה כמה שיותר אבל הזוגיות שלנו אובדת.
לטענתנה היא רוצה שאני אקח לבד את הילדה שאצא פעמיים בשבוע ממש מוקדם מהעבודה בסביבות 15:00 ואני רוצה שנלך כל המשפחה כי לשם כך התחתנתי איתה אז למה אני צריך ללכת לבד עם הילדה שלי ולא כולם ביחד? היא אומרת שהיא לא קיבלה יחס בילדות מאבא שלה וחשוב לה שהקשר ביני לבין הילדה יהיה חזק בעיניי זה בלוף ולמרות זאת קניתי כיסא לרכב שלי ולקחתי את הילדה לבד דבר שנראה לי ממש מופרך.
אישתי לא אכפת לה ממני בכלל אני מנקה את הבית ואם אני לא מכין לנו אוכל לא יהיה כלום אני מחמיא לה ובאמת שאוהב אותה ועדיין אני מרגיש שרק צד אחד יוזם והצד השני לא סופר אותי. מה גם שאמא שלה מאוד מתערבת לנו כי ההורים גרושים והאמא אין לה אף אחד ובמיוחד לאחר שהסבתא נפטרה לאחרונה היא כל הזמן מסיתה את אישתי עד שלפני שבועיים אישתי ביקשה ממני שאני אעזוב את הבית כמובן שאמא שלה כבר הייתה עם תיק מוכן ועברה לגור אצלנו עד לכתיבת שורות אלו אני בקושי רואה את הילדה שלי ואני מת מזה לא ישן ולא אוכל קשה לי מאוד כי אני אוהב את המשפחה שלי את אישתי והילדה שלי ואני לא מצליח להגיע לאישתי כל שיחה איתה היא מתנפלת עליי ומדברת בזלזול אליי שאלתי אותה אם היא רוצה ללכת לטיפול (היא אמרה שהיא רוצה להתגרש- הייתה נשואה פעם אחת והתגרשה פעם שנייה ביטלה חתונה שבוע לפני) לבסוף היא אמרה "תחפש מטפלת/ת וניפגש"... לא יודע אם בכלל שווה להשקיע בזה לא נראה לי שאכפת לה ממני וגרוע מזה נראה לי שהיא מנסה להרחיק אותי מהילדה שלי.
אני רואה את זה שכל עוד שאמא שלה אצלנו ומרעילה אותה נגדי אז אין סיכוי וחבל לי להתאמץ.
אני שוקל ברצינות לפרק את החבילה כי אני לא נעשה צעיר וכי אני טיפוס זוגי שהמשפחה חשובה לו ומרגיש שהזמן לא עובד לטובתי בכלל.

מיואש מהמצב עם אישתי אריאל
20 מרץ 2017, 14:51
Re: אריאל
20 מרץ 2017, 14:56
Re: כריש פטיש
24 מרץ 2017, 07:35
Re: פרעוש
26 מרץ 2017, 11:56
לפנות לייעוץ זוגי בעצמך אם היא לא מסכימה לבוא איתך דורית כהן
27 מרץ 2017, 07:27
Re: תהיה חזק, תוביל. רפאל
10 מאי 2019, 07:34