האם להתחיל קשר עם טיפוס בוגדני

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האם להתחיל קשר עם טיפוס בוגדני

הודעהעל ידי שירן » 09 יולי 2019, 15:26

היי לכולם, אני באמצע שנות ה20 לחיי, נכנסתי לקשר עם גבר שהיה ידיד שלי, בהתחלה הוא הראה יותר נכונות ורצון להתקדם ואני פחדתי אולי בגלל שהייתי חסרת ניסיון הרחקתי אותו ממני. עברנו תקופות לא פשוטות. הוא נכנס לזוגיות אם מישהי אחרת אך תמיד אני הייתי נוכחת ברקע. הוא גבר שיודע לעשות את הקאט ולחתוך ורק איתי הוא לא מצליח. 
אני יודעת בטוחה ומרגישה שהוא אוהב אותי. הוא כיום לא בזוגיות. אנחנו חזרנו לקשר אבל יש אבל שהוא אבל נורא גדול עבור, הוא גבר בוגדני במהות שלו וזה משהו שאני נורא מפחדת ממנו, אומנם בזמן שהיה בזוגיות לא שכבתי איתו ולא עשיתי איתו כלום ולא הייתי האישה האחרת אבל בגלל שאני מכירה אותו כל כך טוב  אני יודעת שהוא בגד וזה משהו בטבע שלו,הוא בוגד בכל בנות הזוג שלו. עשינו את שיחת יחסינו לאן שנינו מסכימים שבאמת יש אהבה שהיא נורא גדולה ויש חברות וכנות שלפי דעתי זה בסיס לזוגיות חזקה ושיחות אינלטקטואליות, באמת שכיף אבל כל נושא הבגידות נמצא באויר, הוא אמר לי בשיחה שהוא יודע שאני מכירה אותו כל כך טוב ואיך אני לא מפחדת מזה שיבגוד בי , אני מתה מפחד וזה משהו שמשתק אותי. הוא מודע לבעיה שלו אבל אומר שהוא לא יודע אם הוא יצליח להפסיק למרות שזה חסר חשיבות עבורו והוא לא מנהל רומן אלא שוכב עם נשים באופן אקראי.
אני יודעת שלא אוכל לעמוד בזה, רוצה להאמין שהוא יכול להשתנות . אני צריכה לקחת החלטה האם להילחם ולנסות או לא להכניס את עצמי למיטה חולה? האם ישנו טיפול?

האם להתחיל קשר עם טיפוס בוגדני שירן
09 יולי 2019, 15:26
Re: . חיים
09 יולי 2019, 16:32
Re: סליחה על שגיאות ההקלדה . חיים
09 יולי 2019, 16:34
Re: אהבה כמו כל דבר זה הימור ורד
09 יולי 2019, 19:44
Re: . אורלי
10 יולי 2019, 04:32
Re: את זאת עם הידיד עם תחומי העניין השונים, נכון? אחת
10 יולי 2019, 05:01