האם להתחיל קשר עם טיפוס בוגדני

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי שרון » 11 יולי 2019, 11:55

אז אני אתן לך תשובה למודת ניסיון אישי, ואת תחליטי אם את מעוניינת ללמוד מטעויות של אחרים..

כל חיי היו לי מערכות יחסים טובות וארוכות. מערכות יחסים עם אמון מלא- כי לא חשבתי והעלתי על דעתי בכלל שיכול להיות אחרת.

לפני שנה וחצי יצאתי עם מישהו בדיוק כזה. הכרתי את אותו בחור, וידעתי שהוא בגד בחברה הקודמת שהייתה לו.. רציתי להאמין והוא גם אמר בלב שלם שאיתי זה אחרת, הוא לא יעשה לי דבר כזה בחיים ולא יחזור על אותה טעות שוב..ועוד כלמיני תרוצים מדוע איתה זה קרה, ומדוע אין סיכוי שאיתי זה לא יקרה..

נחשי מה? זה קרה.. עזבי את הניסיון.. ואת איך שהרגשתי, הייתי מרוסקת במשך תקופה ארוכה..זו תחושה נוראית שבכלל לא ניתן להסביר במילים. מילא.
אני בקשר מדהים עכשיו עם מישהו פי מאה יותר מדהים ממנו, והאמון שלי בגברים פשוט נדפק. דבר שלא היה קיים אצלי מעולם, חשדנות, חששות, קנאה! כל אלה דברים שיוצאים ממני עכשיו, בחיים לא הייתי כזאת. ואני לא חושבת שאי פעם אוכל להתגבר עם זה.. ולמרות שהקשר שבו אני נמצאת כרגע, עוטף מבין ומכיל את המצב..הזכרונות האלה תמיד ישארו בי ולא יתנו לי להרגיש בטוחה יותר במאה אחוז.

אז קחי בחשבון - אני אומרת לך בלב שלם שגם אתך יקרה בדיוק אותו דבר.. אל תאמיני שאתך זה אחרת, כי זה לא!
מילא הסבל שנגרם באותו רגע.. אבל זה משהו שיקלקל אותך וישאיר צלקות עמוקות גם במערכות היחסים הבאות שיהיו לך. אם זה מה שאת מאחלת לעצמך- בהצלחה.

האם להתחיל קשר עם טיפוס בוגדני שירן
09 יולי 2019, 15:26
Re: . חיים
09 יולי 2019, 16:32
Re: סליחה על שגיאות ההקלדה . חיים
09 יולי 2019, 16:34
Re: אהבה כמו כל דבר זה הימור ורד
09 יולי 2019, 19:44
Re: . אורלי
10 יולי 2019, 04:32
Re: את זאת עם הידיד עם תחומי העניין השונים, נכון? אחת
10 יולי 2019, 05:01