האם יש סיכוי להציל את הקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האם יש סיכוי להציל את הקשר

הודעהעל ידי עידית » 15 אוגוסט 2019, 04:21

אחרי עשור של חברות אפלטונית מאוד קרובה ואינטנסיבית, בגיל 35 החלטנו שזה הבסיס הכי טוב למערכת יחסים ועברנו לגור יחד.
לשנינו יש הרבה תחומי עניין משותפים, השקפות עולם דומות אנחנו נהנים מאוד מזה בחברתו של האחר.
אחרי חמישה חודשים של מגורים יחד ודיבורים על חתונה ועתיד יחד, הוא החליט שהוא לא רוצה להמשיך בקשר ורוצה להיפרד.
טוען שהוא לא מאוהב ולא מרגיש שאני מאוהבת בו.
מהתחלה הוא אמר שבגלל שאנחנו קרובים מאוד, ייקח זמן עד שיוכל לפתח אינטימיות ורומנטיקה איתי ושאני אתן לו את הזמן ולא אלחץ. אז נתתי לו מרחב ולא רציתי להלחיץ ופתאום הוא מרגיש שהוא לא מקבל ממני מספיק חום ואהבה כשהוא זה שדחה את הניסיונות שלי ליצור בינינו אינטימיות.
המגורים המשותפים הציתו לא מעט ויכוחים וריבים על דברים חסרי משמעות, אבל אני כל הזמן הרגשתי שגם אם אין ניצוץ יש סיכוי לאהבה כשיש בסיס של חברות כזו.

מצד אחד לא הייתי בטוחה בעצמי לגבי העתיד שלנו, אבל כן חשבתי על זה, כן דמיינתי את החתונה שלנו ואת הילדים המשותפים שלנו. אחרי השיחה שלנו אני מרגישה כל כך פגועה, ומבינה שאולי גם אם לא היה ניצוץ אני אוהבת אותו ורוצה עתיד איתו.

האם יש סיכוי לנסות להציל את הקשר או לוותר ולהמשיך הלאה?
הרי לא ציפיתי שתהייה התאהבות מהסרטים אחרי כל כך הרבה שנות חברות, אבל האם אחרי 5 חודשים שלא נוצרה אינטימיות שמספקת את שנינו שווה לנסות ולתת צ'אנס אחרון?

האם יש סיכוי להציל את הקשר עידית
15 אוגוסט 2019, 04:21
Re: אנג'לה
15 אוגוסט 2019, 05:40
מסכימה עם אנג'לה דורית כהן
22 אוגוסט 2019, 02:05

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים