האם יש סיכוי להציל את הקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי אנג'לה » 15 אוגוסט 2019, 05:40

לא לא לא אל תעשי את זה! אם אין התאהבות ואין משיכה, זה לא נועד לזוגיות. את רואה בעתיד חתונה וילדים והוא באופן בריא ונורמלי רוצה להיות מאוהב רומנטית. חשבתם שזה יעבוד כי אתם ידידים טובים, אבל יש קשרים שלא נועדו לזוגיות ולראיה - אם הייתם ככ קרובים כל השנים למה לא קרה משהו קודם?
נניח ותשכנעי אותו וכן תתחתנו ויהיו לכם ילדים, גם את 3-5 שנים אחרי תתעוררי והחוסר במשיכה ורומטיקה יהיה ככ עצום שזה יגרום לך לרצות לסיים את הקשר כי את תהיי אומללה. ואם הוא ישתכנע, ויחיה איתך יש מצב שהוא יעזוב ברגע שיכיר מישהי שכן תעשה לו את זה מבחינה רומנטית כי ברגע שזה מגיע - זה כח עצום שסוחף הכל, במיוחד אם בבית זה פשוט לא קיים בכלל. ברצינות - אם את רוצה ילד, עדיף כבר שתביא אחד לבד, מאשר לבנות משפחה עם בסיס רגשי רעוע כזה. חתונה זה לא הכל בחיים ועל כך יעידו כל הנשים פה שמהרו להתחתן עם מישהו שהן רק "חיבבו", והבינו מאוחר מידי שזאת הייתה טעות, אלא שאז כבר היו ילדים ומחויבויות וכבר קשה מאוד לצאת מזה. אני גם התחתנתי עם מישהו שלא הייתי מאוהבת בו, די מהר. היו לו הרבה תכונות חיוביות שגרמו לי להאמין שזה ילך טוב, והוא דווקא כן היה מאוהב. והיום אחרי כמה שנים ואחרי שיש לנו ילדים, שאני משוגעת עליהם, הייתי ככ רוצה לקחת החלטה אחרת. אפילו נכנסתי לרומן ארוך וכואב עם מישהו, מרוב שזה היה חסר לי. כמעט עזבתי בשביל המישהו הזה. היום אני חושבת שחוץ מהילדים שום דבר לא חשוב לי בקשר. אז אולי באמת הייתי צריכה לחכות למישהו שאתאהב בו או לעשות ילד לבד.

האם יש סיכוי להציל את הקשר עידית
15 אוגוסט 2019, 04:21
Re: אנג'לה
15 אוגוסט 2019, 05:40

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]