ספק לגבי רצינות בן זוגי

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ספק לגבי רצינות בן זוגי

Re: למה את שואלת אותנו ולא אותו

הודעה על ידי אליהו » 30 מאי 2021, 12:26

זו השאלה המרכזית
הדבר הבסיסי בזוגיות תקינה היא האפשרות להיפתח ולדבר. מה יקרה אם תשאלי אותו ואם תספרי לו על הרגישויות הקשורות להתנהלות הזו מה תהיה התגובה?
בהתרשמות ראשונית נראה להגיד שהשאלה הלא פתורה היא מול הילדים של הבן זוג ולמרות שהם מודעים לקיומך הוא כנראה מנסה להמעיט בסנכרון בין 2 המעגלים. אם ההנחה נכונה זה לא אומר שהוא לא מתייחס ברצינות אבל שכן קיימים גורמים כבדי משקל לא פחות בחייו

Re: לנירית

הודעה על ידי מיכל » 28 מאי 2021, 22:34

קצת העלה בי צחוק מה שכתבת. נשמע סיבה מטופשת להטיל ספקות בקשר, למה לא פשוט לדבר איתו? אם יש לכם תקשורת בריאה לא צריכה להיות בעיה בכלל. בהצלחה.

Re: לנירית

הודעה על ידי תמר » 27 מאי 2021, 13:28

אני לפעמים לא מבינה את השאלות שנשאלות כאן.
את מנהלת קשר עם גבר במשך שלוש וחצי שנים. חתיכת פרק זמן. ואז את מספרת לנו דבר אחד, פעולה אחת שנעשתה על ידי בן זוגך, (שלדעתי היא חסרת חשיבות לחלוטין , אבל דעתך שונה וזה לגמרי מובן ולגיטימי) ומצפה שהקוראים כאן (או מנהלת הפורום) , שאין להם מושג מי את, מי הוא בן זוגך, ושום מושג לגבי הקשר ביניכם, יחוו דעתם על רצינות הקשר שבינך לבינו.
כתבת שיש ביניכם זוגיות עמוקה ואינטימית. למה פעולה אחת שולית ערערה את התחושות שלך עד כדי כך? או שאולי ישנם דברים נוספים שלא סיפרת לנו? (אך כיוון שלא סיפרת, עדיין עניין התמונות הוא כל מה שאנחנו יודעים) . ואם זה כ"כ מציק לך, למה שלא תעלי את זה ותבררי את זה מולו? בהומור, ברצינות, העיקר שתוציאי את זה .
מניחה שהתשובה תחזיר לך את השקט.
שבת שלום.

ספק לגבי רצינות בן זוגי

הודעה על ידי נירית » 27 מאי 2021, 12:47

אנחנו 3.5 שני יחד. פרק ב׳ של שנינו. גרים בבתים נפרדים. זוגיות עמוקה ואינטימית. היינו בטיפול זוגי לפני כשנה על רקע זה שילדיו סירבו להיפגש איתי. מאז נפגשנו עם ילדיו מס׳ פעמים, ואפילו פעם אחת פגישה עם הילדים של שנינו. הבוקר גיליתי באקראי שבן זוגי פיתח תמונות מהעת האחרונה. התמונות כללו אותו ואת ילדיו. באף תמונה לא מצאתי את עצמי. מי שיביט בתמונות מהצד לא יבין שיש בינינו זוגיות. מאוד נפגעתי מזה. פתאום הטלתי ספק לגבי הרצינות של בן זוגי. הוא מחביא אותי? מה הסיפור שלו?
מה דעתך?

חזור למעלה