משבר אמון

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: משבר אמון

Re: זו דילמה אמתית

הודעה על ידי אליהו » 02 יוני 2021, 10:23

כל אחד מן הדרכים שהעלית יכול להיות: בנייה, פרידה, דחיית ההכרעה. לפעמים כבר קיימת תשובה בלב ורק המחיר מונע מאיתנו להתבטא. אצלך אני לא מתרשם שזה המצב, את באמת לא בטוחה מה היית רוצה.
לטעמי נכון שתלכו לטיפול, תעלי שם את ההתלבטויות לדעתי מטפל טוב יכול לעזור לך לברר מה השביל הנכון לפסוע בו.
נקודה מהותית בעיני זה היחס של בעלךלסוגיה. האם הוא באמת לא מבין שיש בעיה או סתם מתכחש. אם הוא מסוג הראשון קשה יותר לטפל.

ממש מגיע לך חיים טובים ובריאים, לא יודע לאן תתגלגלי בסוף אבל אל תתפשרי קחי את המשוכות ואנחנו נתפלל להצלחתך

עצוב מאוד

הודעה על ידי לילית » 02 יוני 2021, 10:00

אבל אני חושבת שיחסי הכוחות ביניכם השתנו כאשר גילית על הבגידות ולא עשית שום צעד קיצוני בעיניין הזה. לדעתי אין סיכוי במקרה הזה להציל את הזוגיות. גם היוזמה שלו ללכת לטיפול זוגי היא כמו שאני רואה את זה סוג של ניסיון "להרדים" אותך ולהמשיך בשלו בשקט כי נוח לו המצב הזה. בכל אופן לא כתבת שום רקע על ההכרות שלכם על הזוגיות שלכם בתחילת הדרך, אופי של שניכם, ורקע של כל אחד מכם.

משבר אמון

הודעה על ידי אבודה » 02 יוני 2021, 03:15

אני בת 30 נשואה 10 שנים
יש לנו שלושה ילדים
בן זוגי לא נמצא בבית הרבה בעקבות העבודה שלו.
לאורך כל שנות הזוגיות שלנו בן זוגי לא היה שותף מלא בחיי המשפחה, לא בגידול הילדים ולא נקט עמדה בשום החלטה בבית וכאילו תמיד היה צריך למשוך אותו ב"כח" לתא המשפחתי.
בכל התקופות שאחרי הלידה חוויתי כתף קרה, כשהיתי במצוקה והעליתי בפניו שקשה לי, לא קיבלתי תמיכה כי היה בעבודה והיה אומר "מה את רוצה שאעשה?"
בנוסף, גיליתי כמה פעמים במהלך שנות הזוגיות שלנו שהיה מפתח קשר עם בחורות מהעבודה כאילו הם בקשר זוגי. דיברתי איתו על זה והבטיח שלא יקרה שוב ושלא יודע למה זה קרה. לאחרונה היחסים שלנו התדרדרו, אני מרגישה שעם כל המשקעים שצברתי לא נשארה לי אהבה ומשיכה לגבר שלצידי. הוא לא משתף ולא מדבר ואף פעם לא אומר מה מפריע לו גם כשאני מנסה לשכנע אותו לדבר.
בשנה האחרונה אין בינינו אינטימיות בכלל, הצעתי לו לפנות ליעוץ זוגי והוא הסכים ואפילו קידם את זה אבל מנגד גיליתי שלאחרונה שוב בילה עם בחורות, מה שפגע מאוד באמון שלי והוריד לי את הרצון ללכת לטיפול. אני מרגישה פשוט נבגדת ומנוצלת שבזמן שאני מגדלת את הילדים דואגת לבית ועובדת הוא מנהל חיים משל עצמו.
בא לי לפרק את הנישואים האלה ולסיים את הקשר החד צדדי הזה, אבל מצד שני כל כך כואב לי על הילדים שיצטרכו לעבור טלטלה. לפעמים אני אומרת לעצמי להחזיק מעמד עד שהילדים יגדלו רק כדי לא לפגוע בהם ומצד שני אני לא מסוגלת עוד.
אגב, הוא לטענתו נמצא כל כולו בזוגיות הזאת והוא מאוד אוהב אותי ולא מבין איפה הבעיה.

פרקתי...
אשמח לכל עצה וניסיון דומה או שונה
אני במערבולת רגשית ואני לא מצליחה לצאת ממנה עם החלטה

חזור למעלה