לא מצליח לקבל את בת הזוג

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: לא מצליח לקבל את בת הזוג

כל אחד מכם צריך לזוז קצת מן העמדות הבסיסיות שלו

הודעה על ידי דורית כהן » 09 פברואר 2019, 07:31

עידו היקר, הלכת והתאהבת בבחורה שכנראה יש בה מון דברים מקסימים, אבל יש בה משהו אחד שאוכל אותך ושומט את הקרקע מתחת למערכת היחסים שלכם - הקשר שלה עם גברים נוספים. אילו היית בעצמך בן אדם כזה, עם העדפה לזוגיות פתוחה, לפוליאמורה כפי שהיא כנראה רוצה, זה יכולה יה להתאים. אבל אתה אינך כזה. אתה רוצה בלעדיות ונאמנות וסובל מאד כאשר אתה מדמיין אותה עם אחרים. זה מאד חיובי מצידה שהיא כל כך כנה כלפיך ולא משקרת ולא מסתירה. אבל אני חוששת שאם תישאר איתה יתכן מאד שבהמשך היא תתחיל לא לשתף אותך ולהסתיר דברים מסוג זה על מנת שאתה לא תיפגע, ו/או על מנת שהיא תוכל להמשיך לעשות את הפגישות האלו עם גברים שנשארו בחיים שלה. 
אחד מכם או שניכם צריכים לזוז מן העמדות שאתם מחזיקים בהן כיום. יתכן שזה יקרה, והרבה פעמים בני זוג מושפעים ומשפיעים על שינוי עמדות "תוך כדי תנועה", ככל שהזוגיות נמשכת יותר ומעמיקה. אתם רק בתחילת הדרך. עליך לשים לב האם היא מוכנה לשנות מעט מעקרונותיה למענך, והאם אתה מוכן לשנות מעט למענה. 
אבל אם אתה רואה שהיא נשארת לגמרי כפי שהכרת אותה בהיבט הזה של הקשר שלה עם הגברים בחיים שלה - ואין תזוזה - נראה לי שצריך לשים סימן שאלה גדול על המשך הקשר הזה. ושוב - לא כל אהבה נועדה להתפתח לזוגיות. 

Re: מסכים עם כל מילה של בנימין

הודעה על ידי שי שי » 08 פברואר 2019, 10:25

כל מילה בסלע.
כל הכבוד בנימין.

Re: מתאים לך?

הודעה על ידי בנימין » 08 פברואר 2019, 09:20

אתה נמצא עם פאם-פטאל מושלמת. מושכת ביותר, יודעת להגיע ולנגוע, יודעת להציף את החלום הנשי בכל גבר, אבל לא להיות שייכת לאף אחד.

אז תחליט,

האם אתה מוכן שזוגתך תישן אצל האקסים שלה?
האם אתה מוכן שהאקסים שלה ישנו אצלך כשאתה לא בבית?
היא אומרת בכנות שככה היא רוצה. כלומר, אין כאן סיכוי לשינוי.
זה לא קשר זוגי.

אבל, לא היא כאן הנושא אלא אתה!!!
האם אתה מוכן לקשר כזה?

אם כן - אז גש מהר לטיפול פרטני.
אם לא - אז תיפרד, ומהר, כי שינוי מצידה לא יהיה , והחמרה במצבך כן תהיה.
בהצלחה.

Re: עם כל הכאב . תפרד ממנה למען בריאותך.

הודעה על ידי שי שי » 06 פברואר 2019, 16:28

דע לך שלא!! יהיה יותר טוב...
לצערי יהיה רק יותר גרוע...
אשה כזו... טוב!!! לא ייצא לך מזה..
אתה רק תאכל את הלב
תשקע בחרדות איומות
תמצא עצמך לאט לאט ויותר ויותר עם התקפי חרדה עד כדי רצון למות.
ואני לא מגזים.
מי שלא חווה...לא יבין זאת.

מילא מילא אם היא היתה מביעה רצון להשתנות ...ומבינה את עוצמת הכאב האדיר שהיא גורמת לך!!! מילא. הייתי נותן לזה תקוה מסויימת.
אך בצורה ובהתנהגות שלה הנוכחיים...
אתה פוגע בבריאות
ברוכים
בשמחה
בחדוות החיים שלך
אתה מיום ליום תהיה מדוכא ועצוב
אנא למענך
למען עתידך
תתגבר על הקושי המאוד מובן!!
ותפרד ממנה.
באהבה שי שי

לא מצליח לקבל את בת הזוג

הודעה על ידי עידו » 06 פברואר 2019, 08:29

שלום ,אני נמצא עם חברה חדשה מזה כשלושה חודשים. אני בן 25 והיא בת 24, היא מדהימה ונבונה, אכפתית ופיירית אליי ואנחנו מרגישים רגשות חזקים מאוד אחד אל השניה. הבעיה היא שאני לא מצליח להתמודד עם העבר שלה וזה רודף אותי עד מחשבות אובססיביות וחרדות, מכיוון שהיא שכבה עם בערך 90 גברים לפניי ומרבית מעגל החברים הגברי שלה כולל את הגברים האלו כולל החבר הכי טוב שלה. היא גם שכבה עם גברים תמורת כסף מתוך התעניינות אישית והיא דורשת שאקבל אותה אם אני אוהב אותה. היא צודקת אך אני לא מצליח להפסיק לחשוב על העבר במיוחד לאור העובדה שהרבה מאוד מהגברים הללו נמצאים בחייה ככל הידידים והחברים שיש לה, אף על פי שהיא הסבירה לי שהיא אוהבת רק אותי ונמצאת במע״כ יחסים מונוגמית איתי מרצון, היא חוזרת ונשנית עם בקשות ללכת לישון במיטה עם האקס שלה ביום הולדתו או לתת לגברים מהעבר שהם חברים שלה לבוא לישון אצלה כשאני לא שם, ושאני צריך לסמוך עליה. היא מתעקשת לספר לי על כל חוויות העבר כמו לדבר עם חברה, אבל היא לא מבינה מדוע אני סובל מהסיפורים הללו ושהם מעלים בי תיאורים גרפיים לא נעימים. העלתי בפניה שאני לא מרגיש בנוח שישנו אצלה גברים שקרה ביניהם משהו או שהיא תספר לי סיפורי סקס מבלי ששאלתי והיא טוענת שהיא יכולה לוותר על הדברים הללו אך היא רוצה להיות מסוגלת לדבר איתי כמו חברה ולא להתבייש בעצמה ובעבר שלה ושהיא כן רוצה לישון עם אקסים ושזה חבל לה שלא נעים לי עם זה, היא אומרת שעצם זה שלא נעים לי עם זה זה תוקף אותה ואת מי שהיא. אני מאוד אוהב אותה ורוצה להישאר איתה אך לשנינו ברור שאנחנו לוחצים על נקודות חולשה אחד של השניה. היא רוצה חופשיות מהסוג המתואר תוך כדי קשר מונוגמי ואני לא רוצה להיות איתה כשהיא חיה בעולם האקסים והסטוצים שלה, שלטענתה החוויות איתם אחראיים לעיצוב זהותה. אני מרגיש קרוע בין אהבה עזה אליה לחוסר יכולת לקבל דברים שהם חלק ממנה. משיחות איתה עולה שהיא לא מוכנה לוותר על אף קשר עם גבר מהעבר מכיוון שלא יישארו לה חברים גברים יותר. היא טוענת שאם היה המצב הפוך לא הייתה לה בעיה איתי. אני פשוט לא יודע מה לעשות. איך בכל זאת נצליח להישאר ביחד?

חזור למעלה