לא מצליחה להתגבר

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: לא מצליחה להתגבר

Re:

הודעה על ידי פילוסוף רוחני אוהב » 24 מאי 2019, 22:29

שקרים אינם דבר חכם כי אינם רצויים לחברות. עבדו ביחד על החברות, השקיעו בה ופתחו ביציבות אמון, הבנה ושיתוף. כשיהיה מספיק אמון, לא תצטרכו לשקר כי תהיו בטוחים שאפשר לסמוך על החברות. שוחחו על דברים שמעניינים אתכם רגשית זה בחיי האחר ועשו דברים מעניינים ביחד

לעבור משיפוטיות לסקרנות וקבלה

הודעה על ידי דורית כהן » 19 מאי 2019, 07:57

סירי יקרה, אני מאד מסכימה עם שוקי, שמציע לך גם לבדוק את עצמך ומי היית (ונשארת עדיין) בתוך הזוגיות שלכם. זה נשמע לי שאת מאד שופטת אותו ומגנה אותו, ויתכן שהשיפוטיות והגינוי היו שם כל הזמן, ועל כן הוא חשש לבוא אליך - כמו ששוקי מציע - ולשתף אותך במאוויים שלו, בפנטזיות שלו. כאשר יש גינוי ושיפוטיות, אנשים יורדים למחתרת ו"גונבים" לעצמם חוויות בסתר: גם כדי לא להפסיד וגם סוג של נקמה כנגד הגינוי הלא נעים.
הצורך לחוות כל מיני חוויות הינו מאד אנושי והיכולת לחלוק זאת עם בת/בן הזוג יוצרת המון קבלה, הבנה, פותחת אפשרויות לניהול מו"מ: מה כן מוכנים לעשות ומה לא. כאשר אין הידברות חופשית, ה"אסור" נהיה מאד מושך ומסעיר. כאשר יש הידברות, חלק מן ההימשכות לדברים האסורים נעלם.
אני מציעה לך להעביר את הפוקוס שלך מ"מוד"של כעס והאשמה למוד של בניית אינטימיות רגשית חדשה ביניכם, ללא שיפוטיות, ועם המון סקרנות...

Re:

הודעה על ידי שוקי » 18 מאי 2019, 08:54

סליחה מתחילה בפנים בקשי מעצמך סליחה.. על ההתנהגות שלך על החלק שלך והאחרות שלך במשבר.. אז תהיי פנויה לשוחח איתו ןלהבין בדיוק מה קרה ומה הוביל להתנהגות זו. מדוע ראה לנכון לשקר להגזים להסתיר לא לדייק וכו'. תגידי לו שאת מנסה להתגבר וחלק מחוסר היכולת שלך נובע מאי הידיעה ואי ההבנה של היקף מעשיו ובעיקר מהגורמים לחמישים אלה.. שאת לא תוקפת או שופטת אלא מנסה לבנות מחדש אמון..
לפי התיאור שלך מאמין ומקווה שתתגברו.
מה שחשוב זה לבנות מנגנון שבנוי על אמון אז כשיש פה ושם אירועים חריגים ודאו שאתם מעדכנים בזמן אמת ... יכול למנוע מקרים כאלה בעתיד בהצלחה

לא מצליחה להתגבר

הודעה על ידי סירי » 18 מאי 2019, 06:47

הי
כתבתי כאן לפני שנתיים .
עד לפני שנתיים הזוגיות והנישואין שלי שחשבתי שהיו סבירים התגלו כשקר אחד גדול .
בעלי שיקר ורימה .
החל מפלירטוטים עם מישהי לעבודה שהופסקו לטענתו כשגיליתי אותם ועד לנסיעה לחול עם חברים (כך לפחות אני חשבתי) ששיקר לגביה ונסע בסוף עם חבר והמאהבת של החבר .
עוד שקרים שהתגלו כמו ספא עם קולגה לעבודה בבית מלון , טוען שלא היה בינהם שום דבר אינטימי אך בכל זאת שיקר ולא סיפר ועוד שקרים קטנים שלא היה בהם צורך.
היינו שנה במשבר נוראי ובסוף החלטנו לתת צאנס לזוגיות לנישואים ובית יציב לבנותינו.
אבל זה לא עובר לי ....הוא באמת השתנה מתאמץ ועושה מעל ומעבר
כל הזמן מקרקר סביבי ומעניק
לא מצליחה להתגבר על תחושת העלבון ,על הגועל, האגו שנפגע.
אציין שהוא למרות כל השקרים טוען שמעולם לא בגד פיסית ומתחרט עד עמקי נשמתו

חזור למעלה