קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

Re: גבר מוכה

הודעה על ידי גוני » 08 ינואר 2019, 21:51

הבעיה שזה מגיע לאלימות אני כמו גבר מוכה מפחד מה יקרה כל הזמן היא מדהימה אבל כל הזמן מנסה לשלוט על הכל כל אישה היא איום כל חברה כל דבר זה סיבה והיא לא רואה את המציאות אחותה התאומה יש בדיוק את אותה בעיה והתנהגות היא גם בקשר אלים של שלוש שנים כל הזמן לחיות על ביצים לפחד מה יקרה תמיד היתה לי תקווה שזה יכול להשתנות אבל קשה לי להאמין ואני כבר מרגיש כל כך רע מכל הדברים שהיא אמרה עלי ועל המשפחה שלי ושברה לי את הדברים ובעיקר שהיא ממש לא רואה את המציאות הכל דרמה וכעס והתפרצויות כעס ממש מסוכנות של אלימות פיזית ומילולית שיכול להמשך גם ימים וזה מאיימת שתלך למשטרה להמציא עלי דברים אני ממש מרגיש שזה נורא והיא כבר לא תעשה הפלה היא רק רוצה שאני אשאר ונראה לי שאין מה לעשות רק לא להיות יחד כמו שכולם אומרים לי לצערי אני מפחד שגם שיהיה ילד ההתנהגות שלה כלפי ולילד יהיו בעייתיים מאוד אבל זה כבר מה שיהיה יהיה ועכשיו אין לי מה לעשות וכן היא כמו אויב שלי בגלל הצורה שבה היא מתנהגת אלי חזרנו אחרי שלושה חודשים שלא היינו יחד לחודש והכל חזר תודה לכם 

בדוק גם את עצמך! אתה מציג אותה כמו אוייב...

הודעה על ידי דורית כהן » 07 ינואר 2019, 07:10

ג'וני היקר, אכן מצב מאד מסובך וכאוב. מאד יתכן שאתה צודק בניתוח שלך אותה בתור בחורה עם בעיות נפשיות רציניות, מה שמכוון אותך לא להשאר איתה בזוגיות אלא להיפרד ולהיות רק בסטטוס של הורות משותפת. אבל יש לי הרגשה שאתה לא כל כך מסתכל על ההתנהגות של עצמך. על פי רוב התנהגויות של קנאה וחשדנות לא מגיעות בלי סיבה. יתכן שעשית כמה דברים בתחילת הקשר שגרמו לה להיות יותר חשדנית. יחד עם כל זאת אין ספק שהיא פועלת עם איומים (שלא יהיה לך קשר עם הילד) ומכניסה ריבים ואלימות למערכת היחסים שלכם.
הבא בחשבון שהיא עכשו בתקופה מאד לחוצה בגלל ההריון החדש, אי הוודאות לגבי הזוגיות, סביר להניח שהיא מקבלת עצות מן המשפחה שלה. כאשר היא בתקופה לחוצה התגובות שלה מן הסתם יהיו מוקצנות יותר מן הרגיל. 
נסה לחשוב מה אהבת אצלה ומה הערכת אצלה בהתחלת קשר שלכם, ועד כמה עדיין יש בה את התכונות האלו. אם אתה עדיין רואה בה דברים טובים - חשוב איך אתה יכול להשקיע בקשר ואיך אתה יכול לתמוך בה עכשו, שהיא זקוקה מאד לעזרה שלך גם פיזית וגם נפשית.

אם אתה מגיע למסקנה שהסתנוורת בהתחלה ושאתה לא רואה בה דברים טובים כיום, לאחר שנכווית ממנה כל כך הרבה, נסה לחתור לפרידה כמה שיותר ידידותית, הצע לה את עזרתך בתור הורה משותף, על מנת להקטין את החרדות והלחצים שלה לקראת האימהות. גישה חיובית מצידך יכולה להרגיע קצתת את המערכת הכואבת הזאת.

נסה לראות גם אותה, לא רק את עצמך. אתה מציג אותה בפוסט שלך כמו איום, כמו אוייב. בדוק את עצמך. 

Re: אשמח לשמוע עוד דעות בנושא

הודעה על ידי גוני מברזיל » 06 ינואר 2019, 23:32

אשמח מאוד לשמוע עוד תגובות בנושא כן הקשר מאוד בעייתי ומסוכן ועכשיו היא אומרת שאני והמשפחה שלי לא נראה 
את הילד אני קשה מאוד הייתי צריך לדעת שזה מה שיכול לקרות לצערי לומדים בדרך הקשה מקווה שנמצא את הדרך 
לתקשר ושאני יהיה חלק החיים של הילד בעתיד. כואב הלב 

Re: קשר בלתי אפשרי

הודעה על ידי שי שי » 06 ינואר 2019, 06:14

ברור שהקשר בלתי אפשרי לחלוטין.
לך
ומהר!!
לאיש מקצוע.
על מנת לקבל את התדרוך והליווי הצמוד לפרידה מהירה ועד כמה שניתן סבירה...
בהצלחה

קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

הודעה על ידי גוני מברזיל » 05 ינואר 2019, 16:09

שלום רב שמי ג'וני אני בן 37 וגר בברזיל אני בקשר בשנה האחרונה עם חברה מקומית לפני 4 חודשים אחרי 8 חודשים יחד נפרדנו בגלל המון מצוקות של ריבים שליטה קנאה, כל הזמן בודקת לי את הטלפון את המחשב חושבת כל המזן על סקס ושאני יבגוד בא ושאני רוצה בחורות אחרות וכל הזמן רואה את המציאות ממש רחוק ממה שהיא, אני טיפוס מאוד מנוגמי וכל חיי הייתי במערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות , אנחנו רבים המון וזה מגיע לאלימות מילולית ופיזית ,מנסה להכות אותי שברה לי כבר מחשב גיטרה ופלפון, נרדנו ל 3 חודשים וחזרנו ואז בחודש שהיינו יחד היא נכנס להריון. אני רציתי לעשות הפלה בגלל מערכת יחסים אלימה אבל היא לא רוצה ולא מוכנה לעשות הפלה ועכשיו המצב בעייתי מאוד אני לא יודע מה לעשות חושב שהכי טוב זה להיפרד אבל גם זה מסובך היא בתחילת ההריון וזה שהיא נכנסה להריון גרם לי להבין שאני לא רוצה זוגיות אלימה ולהיות כל החיים בתוך קשר עם אלימות וחשדנות ללא הפסק וללא סיבה היא ממש מדמיינת דברים ומתנהגת כמו אדם היא הפרעות אובססיביות וקומפלסיביות ואני לצערי עם בעיה של פחד מנטישה ועכשיו מבין שהקשר מאוד בעייתי ולא יודע מה נכון לעשות . רציתי שניפרד והיא בנתיים לא רוצה ללכת גרה אצלי בבית ואנחנו לא ממש מדברים או רבים. כל מי שמכיר אותי אמר לי שהייתי צריך לסים את הקשר לפני שזה קרה אבל אני רומנטיקן פחדן וניסיתי ורציתי שדברים היו יותר טובים אבל לא יודע מה לעשות עכשיו 
תודה רבה 

חזור למעלה