משבר ביחסים

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: משבר ביחסים

עליך להבטיח להפסיק להתנתק שוב ושוב

הודעה על ידי דורית כהן » 09 פברואר 2019, 06:52

אור היקרה, גם אני מודאגת מנושא הגיל. החל מגיל 19 הוא איתך, ויתכן שבעתיד ייכנס לו לראש שהוא רוצה להתנסות בעוד מערכות יחסים כי חסר לו השלב הזה בחיים של "לטעום", לגוון, להתנסות עם עוד בנות זוג. 
אבל כל מקרה לגופו, ואינני יודעת עליו כלום. עצם העובדה שאתם נכנסים שוב ושוב לריבים עד כדי פירוק הזוגיות ויציאה מן הדירה המשותפת, זה מעיד על קשיים בזוגיות שלכם, ועל פי תיאורך עד כה הוא עמד בכך בגבורה, וחיכה לך שתירגעי ותחזרי. כנראה הפעם הוא כבר לא יכול היה לשאת את הפירוק התמידי הזה, כשהוא יודע שזה יקרה שוב ושוב, והחליט להתמודד עם זה בדרך שונה. אולי כדי שגם את תרגישי עכשו את מה שהוא תמיד מרגיש כאשר את עוזבת. ואולי פשוט כי באמת קשה לו מדי. 
אירועים כאלה משמעותיים יכולים להיות סיום למערכת היחסים, או התחלה של למידת דרך אחרת להתמודד עם פערים ואי הסכמות וריבים. עליך לבחון את עצמך, ולשאול את עצמך למה את בורחת כל פעם מן הבית וחוזרת להורים? למה אינך מסוגלת להישאר ולהתחיל לפתור את הבעיות ביניכם? חסרים לשניכם כלים של תקשורת ופתרון בעיות בזוגיות שלכם. אלו כלים שניתן לקבל אותם בייעוץ זוגי, ויש לשקול לעשות זאת אם אתם רציניים וחושבים על מיסוד הזוגיות. 
יתכן שאם תחליטי שיותר את לא בורחת מהתמודדות אלא נשארת גם כאשר יהיו קשיים עתידיים ביניכם, ואם תוכלי להתחייב לו שתעשי כל מאמץ לא להתנתק שוב ולהיעלם לו, ותציגי זאת בתור משהו שלמדת מן הפרידה הנוכחית - יתכן שהוא יראה בכך פעולת תיקון מצידך, ואני מקווה שהוא יאמין לך שאכן תתאמצי על כך בעתיד. 

Re:

הודעה על ידי טעות » 07 פברואר 2019, 06:57

היי 
לצאת עם בן 21 בגיל שלך זה פשוט טעות . 
זה משהו שלא יחזיק ובצדק 
הוא תינוק שרוצה לבלות , לצאת להנות מהחיים 
את בת 29 תרצי ילד וכ"ו . 
תחפשי מישהו יותר מבושל 
זה משהו של יחזיק . כמובן זו דעתי 
ויפה שעת אחת קודם 

משבר ביחסים

הודעה על ידי אור » 06 פברואר 2019, 20:51

היי,
אני בזוגיות עם (בן 21) ואני בת (29) יוצאים שנתיים קשר שמוביל לחתונה. גרנו יחד שנה ושלושה. הקשר הוא מאתגר מאד. בזמן הקשר התעוררו קשיים, חוסר הבנות, העלבויות, הרמת קול, כעסים... שגרמו לי לעזוב את הבית מספר פעמים להורים שלי תוך שאני אוספת את כל חפצי בעמדה שאני "עוזבת את הבית", תמיד לבסוף חזרתי תוך שבן זוגי ממתין לי בדירה. לפני כמה ימים זה קרה שוב, אך הפעם בן זוגי עזב גם והתייאש. אנחנו מדברים ואנחנו מעוניינים לשקם! אך כרגע הוא צריך זמן ולא מוכן לשוב לגור כרגע יחד עד שירגיש בטוח. זה קשה לי מאוד עם ההחלטה הזאת בעיקר כשהוא לא יודע מתי זה
יקרה, איך אני גורמת לזה להצליח ולשוב לגור יחד ולתת סיכוי נוסף?
בבקשה עזרה

חזור למעלה