הפסקה במערכת יחסים

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הפסקה במערכת יחסים

הידלקויות באווירה המרגשת של טיול חו"ל

הודעה על ידי דורית כהן » 24 פברואר 2019, 08:06

איזבלה היקרה, צר לי על מה שאת עוברת. אבל לצערי הרב אחת הסיבות העיקריות להתהפכות שכזאת היא הידלקות על מישהי אחרת. חשוב להבין: כאשר מישהו נמצא בטיול בחו"ל, הריגוש שהוא חווה כל יום, כתוצאה מכך שאין בכלל שיגרה קבועה, יש המון מפגשים עם אחרים, (וכולם נמצאים בסוג של היי מאושר...) ואז קורה המון שמתאהבים/ נדלקים/ נמשכים לאחרים. המוח מוצף אנדורפינים וחווה המון אושר, וזה מצב שבו קל מאד להתאהב.
זו כנראה הסיבה שהוא רוצה לקבל חופש מן המחוייבות ולחוות עכשו חוויות.
את יכולה לבחור מה את עושה עם זה - או להיפגע ולכעוס ולוותר עליו, או לשחרר ולאפשר לו לחוות את החוויות. יש זוגות שמבינים מראש את האווירה בטיולים כאלו ומאפשרים זה לזו את החופש לחוות חוויות. 
יתכן שבגלל שהזוגיות שלכם היתה בתחילתה, בעיצומה של ההתאהבות שלכם, לא חשבתם שזה עלול לקרות. 

Re: היי, אשמח למענה

הודעה על ידי איזבלה » 23 פברואר 2019, 07:48

אשמח לדעת מה גורם לו לרצות הפסקה, כשהזוגיות שלנו הייתה במקום כל כך טוב לפני הנסיעה?
תודה רבה

הפסקה במערכת יחסים

הודעה על ידי איזבלה » 21 פברואר 2019, 11:33

היי,
חבר של ואני בזוגיות מזה מספר חודשים. הוא נסע לטיול אחרי צבא לשלושה חודשים במזרח ואני נשארתי בארץ. בתחילת המסע שלו, דיברנו הרבה, דיברנו על נסיעה משותפת לחול, על זה שאני אבוא לאסוף אותו כשהוא חוזר, דיברנו על געגעוע הדדי ועל כך שאנחנו אוהבים אחד את השנייה. בערך באמצע הטיול שלו, הוא התקשר בכדי להגיד שהוא מרגיש שהוא צריך הפסקה. המרחק, חוסר דאגות והאפשרות להיות חופשי לגמרי ללא מחויבות מובילים אותו להחלטה הזאת. בשיחה נוספת שערכנו, הבנתי יותר את הצורך שלו בניתוק, אך אני עדיין לא מצליחה להבין את הצורך בהפסקה. אנחנו לא מתראים, מדברים פחות, אז אם אתה עדיין אוהב אותי ומתגעגע אליי, למה אתה צריך הפסקה? אני מבינה שלא לדבר בחודש וחצי שנותרו זה הפסקה, אבל אני לא רוצה לאבד את הקשר שלנו כשהוא חוזר. מה יכול להוביל בנאדם לרצות הפסקה במערכת יחסים? מה אני אמורה לעשות בזמן הזה? בשיחתנו האחרונה הגענו למסקנה שנדבר כשהוא יחזור ואם זה יתאים לשנינו, נחזור. יכול להיות שאני מאכילה את עצמי ביותר מדי סרטים, אבל מצד אחד אני מפחדת מהחזרה שלו ומצד שני אני מתה כבר שהוא יחזור... מה קורה לי? מה אני עושה?

חזור למעלה