זוגיות ארוכה ללא התקדמות

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: זוגיות ארוכה ללא התקדמות

תהיי אמיצה ותעשי לקשר הזה מבחן

הודעה על ידי דורית כהן » 25 פברואר 2019, 03:55

שירה יקרה, אני חושבת שהעובדה שהוא לא מוכן אפילו לעבור לגור יחד מעידה על רמת מחוייבות נמוכה מדי. זה כאילו שהוא לא רוצה ליצור אצלך ציפיות לחתונה/התמסדות. אני חושבת שבגילאים שלכם, לאחר כל כך הרבה שנים ביחד - צריך לפחות לעשות את הצעד הזה כדי לראות איך אתם מסתדרים לחיות יחד לפני שמחליטים להביא ילדים ביחד. (לא ציינת שיש שיקולים של דת או מסורת כנגד המגורים המשותפים אלא רק קושי כלכלי, נכון?)
מכיון שאת מתקרבת לגיל הביולוגי שבו כבר צריך להיערך לכניסה להריון, ומכיון שאם לא תהיי איתו זה ייקח עוד כמה שנים עד שתמצאי בן זוג אחר - אני חושבת שצריך לנקוט פעולה יותר אקטיבית כדי להתקדם מן המצב התקוע הזה.
אני נגד אולטימטום. את גם מעלה שוב ושוב את הנושא מולו ומכניסה אותו ללחץ והוא כבר פיתח "אנטי" לכך.
מציעה לך -  בינך לבין עצמך - להחליט על תאריך מסויים שבו את חותכת, מתוך החשבון שלך מול עצמך, ומסיימת את הקשר איתו. וגם מסבירה לו שלא מתאימה לך התקיעות הזאת. אם הוא מאד ירצה את הקשר איתך הוא יגיע בעצמו למסקנה שעליו להתקדם ולהציע לך שתגורו יחד, או שתתחתנו, ואז תוכלי לקבל החלטה. במידה והוא לא ייזום כלום - המסקנה המצערת היא שהוא לא מספיק אוהב אותך וכי הוא נמצא איתך כי נוח לו או כי הוא מפחד לסיים את הקשר או כי הוא מפחד לפגוע בך. עלייך לבדוק זאת בעצמך, וזה דורש המון אומץ.

Re: שאלה שאת בעיקר צריכה לשאול את עצמך

הודעה על ידי שי שי » 23 פברואר 2019, 22:49

האם את מוכנה לסוג קשר כזה.

זוגיות ארוכה ללא התקדמות

הודעה על ידי שירה » 23 פברואר 2019, 16:47

היי
אני בת 29, נמצאת בזוגיות עשר שנים עם אותו בן זוג, הוא בן 32 . במהלך השנים הקשר שלנו עבר הרבה פרידות קצרות אך תמיד חזרנו.
אנחנו לא גרים יחד למרות כל הניסיונות שלי לדבר איתו על זה שאני רוצה להתקדם בקשר מבחינת מעבר דירה יחד וכמובן נישואים. 
בכל פעם הוא מנסה להתחמק בטענה שהוא אוהב אותי ולא רוצה להיות עם אף אחת אחרת אבל אין לו כרגע כסף לחתונה או למעבר דירה ושאין צורך לדבר איתו על זה כל פעם מחדש, כי גם הוא רוצה את זה בדיוק כמוני. 
אני מאוד אוהבת אותו ורואה איתו עתיד אבל מצד שני מרגישה שהוא לא רוצה להתקדם 
אשמח לעצתך 

חזור למעלה