נשואים 25 שנה

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: נשואים 25 שנה

חשוב להימנע להכניס כעסים סביב יחסי המין

הודעה על ידי דורית כהן » 03 מרץ 2019, 08:40

קובי יקר, ראשית, אתה יכול לפנות גם לפורום סקסולוגיה, כי נראה לי שהבעיות שלכם מתמקדות בתחום המיני בעיקר.
מה שאני יכולה לתרום הוא רק בנושא הציפיות והכעס שלך. חשוב שתדע שככל שאתה מפתח ציפיות, כמו למין אוראלי ולמשחקי שליטה - והיא מרגישה את הכעס שלך על כך שהיא לא מעוניינת בכך - אתה מחמיר את הקושי ביניכם. זאת משום שברגע שמתווסף אפילו קצת כעס (או חשש שלה מכעס) לנושא הסקס שלכם - הוא נעשה "נגוע".

סקס הינו במיטבו כאשר הצפי לקראתו הוא שמחה, חופשיות, הבעה עצמית משוחררת, בחירה חופשית... בקיצור - כיף.

אם אישתך חווה ממך כעס ואכזבה תוך כדי ואחרי הסקס שלכם - כל זה מצטרף לחוויית הסקס אצלה (וגם אצלך) ומורידה לשניכם את התשוקה לקיים יחסי מין ביניכם. 
כך שצריך לתקשר את הרצונות ואת הצרכים (הלגיטימיים שלך) בצורה קלילה, חופשייה ומאפשרת חופש בחירה אצלה. עד כמה אישתך מבינה שאתה זקוק לגרייה אוראלית ולמשחקי השליטה? 
אבל עליך להבין גם שבן אדם שאיננו בעניין של משחקי שליטה - מרגיש מוזר ולא נוח ומלאכותי, ומן הסתם גם לא נוח לו בין אם עליו לשלוט או להיכנע, פשוט כי המשחקים האלו לא מדליקים אותו ואולי אפילו מכבים אותו והוא זקוק לגישה ולסגנון שונים בסקס. 
אין ספק שמדובר כאן על אי התאמה מינית סגנונית שהיא מאד נפוצה אצל אנשים שזקוקים למשחקי שליטה על מנת להתגרות מינית. בהרבה מקרים בני הזוג שהם נישאים להם אינם פרטנרים למשחקים הללו וזה מתסכל את שני הצדדים, למרבה הצער. 
עם כל זאת, בכל זאת אתם מקיימים יחסי מין בתדירות סבירה מאד, שזה טוב, ועל מנת לשפר את ההתאמה ביניכם, כדאי אולי להיפגש עם סקסולוג להתייעצות קצרה ואולי אפילו חד פעמית. 

נשואים 25 שנה

הודעה על ידי קובי » 28 פברואר 2019, 16:31

שלום. אנו זוג בני 50. אני איש עסקים מצליח עם רקע רפואי מעט מורכב לוקח מספר תרופות שיתכן ומשפיעות על החשק והתפקוד המיני. מאוד חיוני ודומיננטי. אשתי עקרת בית אשה נאה שעם הזמן מעט הזניחה את עצמה. מזה שנים אני נמשך לריגושים בתחום הפטיש ושליטה נשית. עם השנים אשתי איכשהו שיתפה פעולה בעניין. לאורך השנים תדירות יחסי המין פחתו. בשנים האחרונות החשק ירד עם הגיל ואולי בגלל התרופות ואיני מתגרה כבעבר מאשתי וכך יוצא שאנו שוכבים 4-5 פעמים בחודש וקורה שגם לא היתה לי זקפה. אותי זה מכעיס שהיא אינה מתחשבת במצבי ואינה באה לקראתי אם בקיום מין אוראלי אם בשילוב משחקי שליטה לצורך הריגוש, כך אהיה מגורה ואוכל לספק אותה. אציין כי אני מגיע לזקפה כשאני מרוגש מפנטזיה . מה היית ממליצה לנו ?

חזור למעלה