טירוף חושים

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: טירוף חושים

נדבקת ב"וירוס ההתאהבות" - זהירות!

הודעה על ידי דורית כהן » 12 מרץ 2019, 06:29

גלית היקרה, בצדק קראת לכך "טירוף חושים"!
את יכולה להשוות את מצבך למישהי שנכנסה למסיבה והתנסתה פעם ראשונה בסם שעשה לה ממש טוב. (טירוף חושים)...עד כדי כך שהיא רק על זה חושבת ומחפשת מתי תהיה הפעם הבאה שהיא תחווה את החווייה הנהדרת הזו. 
כי אם לוקחים את התופעה המתחוללת עכשו במוחך - זה בדיוק אותו דבר. הצפת אנדורפינים מענגת במוח שלך כל פעם שאת רואה אותו או חושבת עליו. ההבדל הוא שכאשר לוקחים סמים יודעים שיש כאן בעיקר נזק והתנתקות מן המציאות, וכאשר מתאהבים המחשבות הינן על התכונות הנפלאות של המאהב, ועל הדברים הטובים שיקרו לי איתו. מחשבות מאד מחשמחות ואופטימיות. נכון, זה מתערבב עם מחשבות על פגיעה בבן הזוג וסיכון לשלמות המשפחה.

רוב ההתאהבויות הללו מסתיימות במפח נפש אישי, כי סופן להיפסק ע"י אחד הצדדים שלא יכול יותר לשלם את המחיר, ואז ליבו של השני נשבר. נזק גדול יותר קורה כאשר הבגידה מתגלה ונחשפת ובני הזוג הנבגדים נפגעים קשות. חשוב לדעת: הפגיעה היא טראומה לכל דבר. אני מטפלת בזוגות שעברו בגידה ונפגשת בכל המקרים עם בני זוג שחווים שבר נפשי מאד קשה. דכאון, מחשבות אבדניות, נפילות במצב הרוח כתוצאה מכל "טריגר" שאיכשהו קשור למחשבות