כשאת חולה..

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: כשאת חולה..

3 הסברים אפשריים

הודעה על ידי דורית כהן » 05 מאי 2019, 05:12

גאיה יקרה, אני מקווה שכבר החלמת מאז שכתבת את הפנייה שלך...אבל לעצם העניין: הביאי בחשבון שכל עוד את לא מבקשת ממנו לבוא אליך, לעזור לך, להיות איתך - כלל לא בטוח שהוא מבין שזה רצונך. אסביר לך למה: יש אנשים - בעיקר גברים - שכאשר הם חולים הם מעדיפים להתרחק מחברה ולטפל בעצמם. לא נעים להם שטורחים סביבם. (אבל שיהיה ברור שיש גם גברים שבדיוק ההיפך...)
אז יתכן שהוא שייך לגברים מן הסוג הראשון, ויתכן שהוא פשוט לא חושב על האפשרות שאת זקוקה לחברתו ולתמיכה שלו. במקרה הזה יהיה עליך לבקש ממנו להגיע ולתמוך. אבל לא לבקש בצורה "פולנייה" - מלווה בתלונה, אלא בצורה ישירה. להגיד לו שכאשר את חולה את כן זקוקה לנוכחותו.
אפשרות שנייה היא שהוא מכיר את עצמו והוא לא טוב בטיפול ותמיכה, אז הוא נמנע ממצבים מסוג זה. במקרה הזה נסי לתת לו הנחיות מפורטות מה הוא יכול לעשות כדי לעזור לך. 
אפשרות שלישית היא שהוא לא מספיק אוהב אותך ורואה בך בת זוג רק לבילויים ולכיף. במקרה הזה אתם צריכים לעשות שיחת תיאום ציפיות. 

כשאת חולה..

הודעה על ידי גאיה » 30 אפריל 2019, 13:44

שאלה... כשאת בזוגיות שנייה. בבתים נפרדים.. ואת חולה והוא לא מציע לבוא... יודע שאת במיטה..אתמול לא נפגשנו זה התחיל אתמול. היום ידע שאיבדתי קולי והלכתי לעבודה וכשחזרתי אני מאז במיטה. ושום הצעה להגיע אלא שאתאושש ואבוא אליו היום...
מה זה אומר עליו? עלי?
מה דעתכם? חשוב לי לדעת..

חזור למעלה