רבה על כל דבר

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רבה על כל דבר

עליה להכיר בבעייה ולהיות מוכנה לעבוד על כך

הודעה על ידי דורית כהן » 06 מאי 2019, 04:32

בדוי יקר, לא כתבת בני כמה אתם. אתה נשמע לי צעיר. כאשר אתה כותב "בחודשים האחרונים" יש לי הרגשה שרק עכשו אתה מתחיל לראות אותה כמו שהיא באמת. יתכן שלפני כן עוד היית מאוהב ומסונוור ולא ראית מי היא באמת. אפשרות אחרת היא שעובר עליה משהו מלחיץ שמוציא ממנה בחודשים האחרונים התנהגויות רגרסיביות (דפוסי התנהגות ילדותיים).
כאשר בן אדם נמצא בלחץ נפשי (בגלל לימודים תובעניים? בעיות כלכליות? קשיים בבית ההורים?) הוא מתפקד הרבה פחות טוב מאשר כאשר גופו ונפשו רגועים. על פי רוב בני אדם במצב כזה נסוגים לרמת תיפקוד שאיפיינה אותם בילדותם, ולא מסוגלים לשלוט בעצמם ולווסת את עצמם.
תשאל את עצמך אם היא עוברת איזה לחץ חיצוני מסויים בחודשים האחרונים. אם כן - לפחות אתה יודע מה הסיבה לעצבים ולריבים שלה.
אם אין לחץ מיוחד - הבא בחשבון שזאת האישיות שלה...שאל את עצמך האם זה מתאים לך? במידה והתשובה היא לא - הצף זאת בשיחה ביניכם ודרוש ממנה לעבוד על כך ולשלוט בעצמה. אפשר להיעזר בייעוץ זוגי או אישי בתנאי שהיא מכירה בבעייה ומוכנה ורוצה לעבוד על כך. במידה והיא לא מכירה בבעייה - יהיה עליך להסיק את המסקנות. מה שהיה הוא שיהיה...כך ייראו חייך איתה.

Re: לכו ליעוץ

הודעה על ידי מוטי » 05 מאי 2019, 14:57

בקיצור... אתה ה'...
בדרן שלה...
המטפל שלה
השפוט שלה...
עושה דברה...
משרת...
סמרטוט...
מובן מאליו...
כושי ...
וכו'
וכו'
אז איך אתה רוצה שהיא תעריך אותך?
תהיה קצת קשה להשגה!!
מעט יותר אסרטיבי.
פחות סמרטוט...
תראה פתאום שינוי....
וביננו...הרי מה שתיארת... מצביע על הפרעה אישיותית מסויימת...
מה
ועל מה
אתה נשאר שם בכלל???

אלא אם כן אתה מאזוכיסט...


בהצלחה

רבה על כל דבר

הודעה על ידי בדוי » 03 מאי 2019, 12:02

חברה שלימואני כמעט 3 שנים ביחד.
לאחרונה בחודשים האחרונים היא רבה עם כל אחד על כל דבר ומתעצבנת על כל דבר ... כל הזמן היא עצבנית ומצפה שאני תמיד אהיה שם רק כדי לשנות את האווירה ...
אני עושה זאת לרוב אבל כל הזמן היא רק עצבנית עלי או כועסת ... זה כבר קשה כל הזמן להיות לצידה שהיא לא רוצה לעשות צעד ולשנות גישה ...
אמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה שנדבר שאנחנו רגועים ונעלה את הנושאים ונמצא את הפתרונות ביחד כזוג ! היא לא מוכנה לדבר ואומרת שאני לא הבן אדם לדבר איתו על נושאים כאלה ושהיא מרגישה כל הזמן לבד ושאני צריך לנבין את זה.
היא טוענת שגם איתי היא מרגישה לבד מעבר לזה שעם כולם היא מרגישה ככה.
אני כל הזמן מנסה לגרום לה לצחוק ולהיות מאושרת לפעמים גם לי אין מצב רוח ואני לא מצליח ... אני מנסה כל הזמן להיות לצידה אבל הבנתי שצריך לדבר על דברים כדי לפתור אותם גם אם זה נוגע רק למה שהיא מרגישה .
אני לא יודע אם אני טועה או לא אני אשמח לייעוץ

חזור למעלה