חוסר משיכה בזוגיות

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חוסר משיכה בזוגיות

Re:

הודעה על ידי פילוסוף רוחני אוהב » 24 מאי 2019, 23:04

אהבה היא החשובה. כשיש לפחות משיכה בסיסית, אפשר להיות זוג טוב. לא צריך יותר, חשוב שתהיה אהבה אישית וזוגית. אם לא תהיה שום משיכה, תישארו ידידים ואולי פעם היא תחזור.

Re:

הודעה על ידי אורח » 12 מאי 2019, 12:46

בקושי, זה הזוי כי הסקס עצמו כן טוב אבל אני כמעט לא נוגעת בו.. זו התלבטות שמלווה אותי לאורך שנים כי באמת שיש בו המון תכונות טובות ואני סוג של נלחמת בעצמי להימשך אליו כדי להשלים את ההגדרה של זוגיות.. 
אני חושבת שאני כבר רגילה לסטטוס כזה, של תיסכולים וחוסר משיכה.
מה גם שנורא נורא קשה לפרק קשר כשמסתדרים ואוהבים. זה כמו להוריד איזה איבר. אף אחד לא פגע בשני, זה פשוט מצב נתון שלאף אחד מאיתנו לא קל להשלים איתו ומקווה שישתנה

לא נשארים...

הודעה על ידי דורית כהן » 07 מאי 2019, 05:10

ליה היקרה, בעיקרון אני חושבת שתשוקה ומשיכה מינית הינן מאבני היסוד של אהבה זוגית, ואם זה לא קיים מצידך - ממש מתבקש לחתוך את הקשר, בייחוד לאור הגילאים של שניכם. זהו תחום מאד חשוב בזוגיות, ומאד ברור מדבריך שזה לא עובד מכיוונך, ויתסכל אותך בעתיד יותר ויותר. 
יתכן שאם תעשו ילדים, תהיה תקופה בה זה פחות יטריד אותך כי כל האנרגיות שלך יהיו תפוסות בגידול הילדים, אבל זה "ירים שוב את הראש" כאשר הם קצת יגדלו...ואז כבר תתקרבי לגיל ארבעים פלוס...זה מתכון בדוק לבגידות ולשברון לב. אני חושבת שבזמן העכשווי - כל עוד אתם לא מחוברים עם ילדים משותפים - צריך לקבל את ההחלטות הנכונות. 
ברוב המקרים שאני מכירה - כאשר אין משיכה מינית לאורך כל כך הרבה זמן - מאד נדיר שזה ישתנה. ברוב מערכות היחסים המשיכה הולכת ופוחתת עם השנים. ואילו אצלכם היתה בעייה מן ההתחלה אם הבנתי נכון. היחסים שלכם מתאימים אולי לסטטוס של "הורות משותפת" - במידה ואינכם מוצאים בני זוג אחרים בשנים הקרובות, אבל לא לזוגיות מלאה. 

אבל בכל מקרה, אני מציעה לך להגיע לפגישת התייעצות עם איש מקצוע על מנת לקבל החלטה מבוססת ושקולה.

Re: בעיה קשה...

הודעה על ידי אורח » 06 מאי 2019, 16:22

האם בעבר נמשכת אליו?  האם חוסר המשיכה כלפיו כרגע הוא רק בגלל הזנחה חיצונית?

Re:

הודעה על ידי אורח » 06 מאי 2019, 07:03

אשמח להתייחסות

חוסר משיכה בזוגיות

הודעה על ידי ליה » 05 מאי 2019, 13:12

שלום,
אני בקשר זוגי במשך שבע שנים, מתוכן נשואה שנה. שנינו בגילאי 30+
יש פער ביני ובין בעלי מהרגע הראשון - לי מאוד חשוב לדאוג לאיך שאני נראית, מאוד לא מזניחה את עצמי, לא מתה על אימונים אבל נהנת מהתוצאות ולכן מקפידה על תדירות גבוהה של ספורט. אוהבת אוכל וכל מה שקשור אליו אך יודעת לעצור את עצמי כשצריך ויודעת לעמוד בפיתויים.
הוא - בדיוק ההיפך, ממש בכל רמח איבריו. אנחנו חברים מאוד מאוד טובים, התקשורת מצויינת, אבל בכל מה שקשור למשיכה - ממש אבל ממש לא. מבחינתי כמובן.
נורא קשה לנו לחשוב על פרידה בגלל שאנחנו מסתדרים מצויין, ואין איזה פיצוץ או בגידה, אבל אני בטוחה ב - 99% שאני לא אוכל להיות מאושרת או שלמה עם הקשר הזה אף פעם.
ועדיין, קיים האחוז הבודד הזה בתוך תוכי שמקווה שיקרה אחרת, שהוא כן ירצה בחיים אחרים בשביל עצמו.. ואז מזכירה לעצמי שאם אחרי כל כך הרבה שנים לא קרה כלום.. כנראה גם לא יקרה.. :(
לא היינו בייעוץ זוגי כי התקשורת בינינו מאוד טובה. היינו בפגישה אחת אצל פסיכולוגית שאמרה שכל אחד צריך ללכת בנפרד ולדבר על הבעיות שלו. אני אישית עושה את זה כבר שנים, אבל הוא לא. מניחה כי קשה לו להתמודד עם האמת...
מסכן הוא ומסכנה אני. החיים שלנו לא זזים מטר קדימה כי הדבר הזה כל הזמן עוצר אותנו.
קשה לי עם המחשבה שאני עוצרת אותו (והוא אותי), שיכול להיות שאם היה עם מישהי אחרת כבר היו לו ילדים בשלב זה של החיים.
אני מאוד רוצה לפרק את הקשר, לטובת שנינו, אבל אני לא מסוגלת לתאר כמה זה קשה. יחד עם זאת, אני לא רוצה חיים ללא משיכה ותשוקה.
אשמח לעצות.

חזור למעלה