פערים פערים

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: פערים פערים

Re:

הודעה על ידי פילסוף רוחני אוהב » 24 מאי 2019, 22:52

אסור לבגוד מהצד, יהרוס את הנישואין. עשו משחקים מקדימים של גירוי לפני המעשה החומרי כדי שתיהנו ממנו יותר, ואז יהיה לכם יותר סיפוק משותף.

Re: יעוץ דחוף. את מזמינה על עצמך צרות...

הודעה על ידי עופר » 14 מאי 2019, 17:04

את מפתחת אצלו דברים מאוד שליליים.
וזה מסוג הדברים הזוחלים לאט לאט

Re:

הודעה על ידי ברית » 14 מאי 2019, 16:26

היי חן... תודה על התשובה 
אז ככה- בקשר לפרגון ללכת עם אחרות, זה לא שאני ששה שיילך לשכב עם נשים אחרות, אבל:
א- אני מבינה שעניין המין כבד עליו מאוד אז אני מציעה חלופות
ב- אני לא אדם קנאי... אף פעם לא הייתי
ג- אני לא עושה כזה אישו מסקס, נראה לי שבזוגיות ארוכת שנים , מונוגמיה שוחקת.. אני אישית לא במקום הזה היום, אבל בהחלט מאמינה שיש עוד תבניות למעט מונוגמיה.
אין לי חרדות מלגעת בו, להיפך... אני אוהבת חיבוקים ומגע, אבל כל חיבוק שלי ישר הופך להזמנה למין מצידו...
אין באמת סיבות נוספות פרט לעייפות ועומס בחיים שאני לא שוכבת איתו על פי התדירות הרצויה לו. יש מעט ענייני הגיינה שמפריעים לי, אבל אני מעירה לו והוא ישר מתאים את עצמו.
ברור לי שעניין המין מנופח אצלנו מעבר לרגיל ולא לעולם חוסן, לכן פניתי לפורום לבדוק עיצות בנושא או האם אנשים נוספים חווים את זה
ממה שאני שומעת מחברות סביבי... זוגות נשואים עם ילדים שוכבים ברמת הפעם בשבועיים...

Re: לברית

הודעה על ידי חן.פ » 14 מאי 2019, 09:47

הי ברית,
מה שאת מתארת זה מצב נפוץ. את לא חייבת לעשות מה שאת לא רוצה, אבל הרשי לי להסב את תשומת ליבך למספר דברים:
1. כיצד מרגיש בעלך כאשר את אומרת לו שילך לשכב עם אחרות? בעיני זה היה מצביע על פער מעבר לצורך במין: מהצד שלו זה יכול להתפס כאילו לא איכפת לך ממנו בקטע זוגי אינטימי בכלל, כאילו את רואה בו אח או ידיד ו"מפרגנת" לו. בין גבר לאישה בזוגיות תמיד טוב שיש מעט קנאה "בריאה". בעיניו הוא לא גבר והמחשבה על לגעת בו באופן אינטימי היא ככ מחרידה שאת מוכנה להכיל קשר מיני מחוץ לנישואין רק שירד ממך.
2. ממליצה לך לקרוא על חמש שפות האהבה שמתאר צ'פמן. לכל אחד יש שפת אהבה שמדברת אליו יותר - יש כאלו שאוהבים מתנות, יש כאלה שאוהבים שעושים עבורם דברים, יש כאלו שרוצים זמן איכות אישי. מאוד יכל להיות ששפות האהבה שלכם שונות - שעבורו מין זו באמת שפת אהבה ולא רק פורקן גופני. את יכולה להגיד לו עד מחר כמה את אוהבת אותו, לבשל עבורו ולקנות לו מתנות - זה נחמד - אבל אולי זה לא באמת מה שגורם לו להרגיש נאהב. בכך שאת חוסמת כל מגע, מבחינתו הוא לא מקבל אהבה. האתגר בזוגיות הוא ללמוד לדבר בשפת האהבה של האחר. זה קשה -זה ממש כמו ללמוד שפה זרה ושפת המגע היא השפה הכי קשה ללימוד עבור מי שזאת לא "שפת האם" שלו. קשה אבל אפשרי. את גם יכולה להגדיר מהי שפת האהבה שלך, מה עליו לעשות כדי שתרגישי נאהבת וככה כל אחד יפתח לצורך של השני ואולי אז תרגישי יותר מוטיבציה להעניק לו את מה שהוא חסר וחשוב לו מאוד.
מלבד לעייפות ועומס האם יש סיבות שאת לא אוהבת לשכב איתו? אולי האופן שבו הוא עושה את זה לא נעים לך? או משהו אחר סביב העניין שגורם לך להרתע? דברי איתו על זה ותני לו הזדמנות לשפר. חוץ מעניין המין הזוגיות שלכם טובה בעייניך? נשמע גם שהמין או חוסר המין הופך לעניין מאוד גדול בקשר בינכם. וככל שעוברים הימים, זה תופח מעבר לכל פרופורציה.
עוד נקודה למחשבה - "לא לעולם חוסן" : זאת אומרת שכלל לא בטוח שהוא ישלים עם המצב הזה ויתכן שבסופו של דבר הוא ירצה להפרד בגלל זה וזה יהיה לגיטימי לחלוטין. מי שעניין המגע האינטימי עם בן או בת הזוג הוא בנפשו, מאוד יתקשה לחיות עם חוסר בכך.

פערים פערים

הודעה על ידי ברית » 14 מאי 2019, 07:46

היי לכולם... זוג בשנות ה30 + , עוד מעט 6 שנים יחד, נשואים 4 , יש לנו תינוק מתוק בן שנה. מאז ומתמיד היו פערים בתדירות המין (כמו כולם). מבחינת בעלי - היה רוצה כל יום , אני בהתחלה הייתי כמובן יותר מכילה ומקבלת.  
היום , אני אמא עייפה ועובדת ובאמת שאין לי שום צורך במין יותר מפעם בשבוע...הבעיה היא שפעם בשבוע ממש לא מספקת אותו. הוא גם כל הזמן מתעסק בזה באובססיביות, ומנסה ליזום ואז נדחה. פתחנו את הנושא כמה פעמים כבר במהלך הזוגות, אבל הפעם מרגיש שזה מגיע למקום ממש לא טוב. הצעתי לו אפילו שילך לשכב סתם עם נשים אחרות בקטע רנדומלי אם הוא מרגיש כזה חסך (והעדתי שאני ממש לא מחפשת ללכת עם גברים אחרים ואין לי עניין), וגם את זה הוא לא רוצה כי מבחינתו מין זה הדרך היחידה להראות אהבה וקירבה. 
מיותר לציין שאני נמנעת כמעט מחיבוקים ונישוקים כי כל מגע כזה מוביל מהר מאוד לכך שהוא רוצה להמשיך למין, ואז הוא נדחה.
הוא התחיל לזרוק לאוויר שאולי עדיף לו לחיות לבד מאשר לחיות בזוגיות שהוא לא מקבל ממנה את מה שרוצה. 
אני כמובן מאוד אוהבת אותו ולא רוצה לפרק את המשפחה , אבל מבחינתי זוגיות זה מכלול דברים ולא רק מין, מה שלא נראה לו. 
הצעתי לו ללכת לטיפול מיני והוא גם לא רוצה. 
חוץ מלהכריח את עצמי להגביר תדירות, מה אפשר לעשות עם גבר שמתעסק כל היום באובססיביות במין?
מיואשת

חזור למעלה