חוסר חשק ומיצוי

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חוסר חשק ומיצוי

לנסות להעיר את עצמכם בתהליך של ייעוץ זוגי

הודעה על ידי דורית כהן » 27 מאי 2019, 07:11

טלי יקרה, אכן תיאור בעייתי של קשר שבעצם הולך ומתייבש ומידלדל. מה שאפשר לעשות הוא אכן לפנות לייעוץ זוגי, ולחפש ראשית כל מה הסיבות להתייבשות. לפעמים נוצר ריחוק רגשי וגופני מאד גדול בגלל חוסר יכולת לשוחח ולשתף ולהקשיב זה לזו. קורה שבתהליך של ייעוץ זוגי נוצרת גם קירבה אינטימית מחודשת, ומוצאים נושאים משותפים שלפני כן לא עמדו על הפרק בגלל תקשורת חסומה. 
במידה וזה לא יצליח, אפשר לבחון במסגרת הייעוץ הזוגי פתרונות שונים. החל מפרידה וכלה בפתיחת הזוגיות בהסכמה, כפי שהציעה לך אאא, ואני לא פוסלת זאת במקרים מסויימים.

Re:

הודעה על ידי פילוסוף רוחני אוהב » 24 מאי 2019, 22:14

חפשו נושאי עניין משותפים לשיחה. דברו על דברים שאתם אוהבים לעשות בחייכם, שאלו והתעניינו זה בזה. דרך הנושאים המשותפים תביעו בהמשך גם אהבה ודאגה לקורה זה בחיי האחר. כך החברות תתחזק.

Re: לאייל

הודעה על ידי חן.פ » 23 מאי 2019, 06:07

הגדרת המילון לזנות:
1.מתן שירותי מין עבור תשלום
2.הפקרות, פריצות.

חיים שכאלה" - מתוך וויקיפדיה: חיים שכאלה היא סדרת תוכניות אירוח בטלוויזיה הישראלית ששודרה קרוב ל-30 שנה ועסקה בחייהם של אישים שונים בתולדות המדינה ובתרבותה.

תחום העיסוק הנפוץ ביותר בבנגלדש הוא החקלאות ולא הזנות (שוב , על פי וויקיפדיה): "בנגלדש היא מן המדינות העניות בעולם, וכ-60 אחוז מתושביה נמצאים מתחת לקו העוני. הכלכלה הבנגלית מבוססת בעיקר על חקלאות, ויותר ממחצית תושבי בנגלדש מתפרנסים מחקלאות".

מדבריך אני מסיקה שיש כאן בעיה מאוד רצינית ליצור קשר קוהרנטי המתבטא בחיבור של מושגים באופן בלתי הגיוני. זה אחד מהסימנים להפרעה בחשיבה.

ובנימה אישית - למקרה שלא הבנת עד היום, לביטויים כגון "איכסס (כן, עם פעמיים "ס" בשביל להדגיש עד כמה אתה סולד מכך - הבנו...), "תת רמה", "חבורת הזבל" וכיו"ב, אין מקום פה - ובכלל הפוסל במומו פוסל - יש לך משהו שכואב לך שאתה רוצה לחלוק איתנו? בבקשה, אתה מוזמן.
נכון, זכות הביטוי נתונה לכולם, אך זכות הביטוי היא לא זכות הביזוי ואילו רצית להסביר שיש לטעמך דרך אחרת, ולסתור את דבריה של אאא, יכולת לעשות זאת בצורה יותר מקובלת. אבל אסתכן בהשערה שהכל הנראה אינך מסוגל לכך, מסיבותך שלך.

הגעת עכשיו לפה?

הודעה על ידי לאייל » 22 מאי 2019, 23:59

איל איל איל

Re: .

הודעה על ידי אייל » 22 מאי 2019, 22:44

לדעתי רעיון של"פתיחת הנישואין"
או בשמו האמיתי"זנות.חיים שכאלה"
הוא רעיון מזוויע. מבית היוצר של חבורת הזבל.
איכס. בושה.
פשוט בושה.

סך הכל היא מביעה קושי
שאפשר לסדר בצורה אנושית.
ואת מציעה לה רעיון נוראי שכזה?
איכסס
תת רמה נוסח בנגלדש...


גועל

Re: הייתי שם

הודעה על ידי אאא » 22 מאי 2019, 16:11

זה מייאש ומתסכל. האם חשבת לשאול או ו אם אפשר לפתוח את הנישואים? לתת אישור זל"ז להתנסות עם אחרים. באמת, חבל לפרק רק בגלל סקס, אבל מצד שני, ברגע שאין את זה, ברגע שאין משיכה יותר, זה מעיב על הכל וקשה לחיות ככה. לפעמים באמת, קשר ממצה את עצמו. יכול להיות שהגעתם לסוף הדרך הזוגית, ושכדאי לחשוב איך ממשיכים דרך משותפת אבל לא כזוג רומנטי.

Re: .

הודעה על ידי שי שי » 22 מאי 2019, 06:47

טלי היקרה .
מה שאת/אתם מרגישים
זהו מנת חלקם...של כל זוג בשלב כזה או אחר...
זה הכי טבעי בעולם.
אל תחשבי לרגע שאת או אתם לא בסדר...
ממש לא.
אתם בסדר גמור.

פנו זמן מיוחד
ומקום מסויים עושה לכם!! טוב...
ותייעדו את השיחה מראש לענין הזה"איך מכניסים משמעות והתרגשות לחיי הזוגיות שלכם"

אם אתם פתוחים לזה...תקבעו פגישה עם איש מקצוע לפגישה או שתיים...

דעי לך מנסיון מצער שלי.

דבר...שלא מטופל כשהוא קטן...
עלול מבלי משים!! להפוך ל...גדול...ו... לטרגדיה...ו...בגידה ...והרס וחורבן.

בהצלחה מכל הלב. שי שי.

חוסר חשק ומיצוי

הודעה על ידי טלי מראשלצ » 22 מאי 2019, 04:17

היי, אני בזוגיות 28 שנים, ילדים נהדרים וכביכול הכל נפלא מבחוץ. כל יום בעלי חוזר מהעבודה אחצ, שותים קפה במרפסת מקשקשים קצת וזהו. אנחנו עדיין צעירים ויפים, כושר וטיפוח חלק מהשגרה שלנו, אך השעמום מכרסם בנו ויושבים ביחד אמנם פיזית, אך כל אחד בעולם שלו..
יש לנו בית ריק כל יום, זמן פנוי, כסף לביזבוזים יש גם, יכולים לטרוף את העולם בכל ערב ולהנות מסקס פרוע ...אך אין חשק ומוטיבציה לנצל את הזמן לביחד וליציאות החוצה , כי יש שתיקות וחוסר עניין וחשק לכל בילוי משותף. גם כשהולכים לים, פיזית ביחד אבל הראש במקום אחר . 
הסקס ממש מיובש ופעם בשבועיים בערך, אני אשה יפה, חטובה, נראית צעירה לגילי, מושכת מבטים מאחרים, אך סקס בבית אין.
חזרנו מחודש במקסיקו, מיאמי , ווגאס, נשמע פצצה אבל פיצוצים לא היו, ואני בטוחה שהייתי נהנית יותר עם חברה או עם חברים נוספים. תחושה חזקה של פספוס.
לא יודעת מה לעשות. לפרק כזו משפחה מקסימה חבל מאוד, אבל אני עדיין צעירה ונראית טוב ורוצה להמשיך בחיים המרגשים והיפים והסקסיים שיכולים להיות לי.
חיצונית נראים טוב ובטוח שכולם חושבים שאנחנו זוג מדהים, אבל בבית מתייבשים למוות מול הטלביזיה כל ערב והולכים לישון בלי סקס. קשה לי מאוד להמשיך כך , מרגישה כבוייה , לא סקסית ואומללה.

חזור למעלה