מה נכון לעשות...

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מה נכון לעשות...

הכנסת את עצמך אל תוך המלחמה שלהם והשתמשת בנשק כבד

הודעה על ידי דורית כהן » 16 יוני 2019, 11:00

גאיה היקרה, נדמה לי שבעצמך את מבינה כמה תקופה זו שהוא עובר היא קשה, ואם את גם יודעת שזה נמשך 4 שנים, את מבינה בוודאי כמה קשה לו ומול מי הוא עומד ונלחם. והילדים שלו באמצע...את נקלעת למלחמה שלהם וחוטפת חלק מן הכדורים, כמו הטלפונים שהטרידו אותך ובעצמך השבת אש - הגשת תלונה במשטרה. הכנסת את עצמך למלחמה והשתשמת בנשק כבד. תלונה במשטרה זה נשק מאד כבד.
צר לי על מה שאת עוברת, אבל אין מה לעשות. את אוהבת את האיש המקסים הזה ולא רוצה להפסיד אותו, אז את מעורבת (ועכשו עוד יותר) בכל מה שקורה לו. 
אני מקווה שכאשר זה ייגמר והוא יתגרש בסופו של דבר, תוכלו לבנות את הקשר שלכם בצורה בריאה, אבל יש להניח שאחרי התלונה במשטרה לאישתו יש התנגדות עוד יותר גדולה כלפיך וזה עלול לעבור ממנה אל הילדים שלו, ולהפריע בבניית הקשר העתידי איתו.
בקיצור - אינני אשת בשורות. נקלעת לשדה קרב.

מה נכון לעשות...

הודעה על ידי גאיה » 12 יוני 2019, 04:11

לפני חצי שנה הכרתי אותו.. אני גרושה והסתבר שהוא בהליכים אמיתיים.. חתכתי את הקשר מכיוון שאני יודעת מה קורה בגירושין ושזה ישאב אותי.. אני אדם מעורב ואכפתי וזה יאכל בי כל חלקה טובה... אבל שוב, חזרנו ושוב נפרדנו לחודשיים ושוב, חזר ואמר התגעגעתי אליך.. את האישה שלי.
והגירושין מכוערים וסוחפים אותי לא פעם מטה. והוא מקסים.. לא אחד שקל לי לוותר עליו.. וזה הדדי.. אבל אני חשה שהוא חלש מתוך תוך הלב שלו.. ואשתו מניפולטיבית, חמדנית... ואני מתחננת קדימה תתגרשו! אנשים מתגרשים ועוברים את זה.. גם ילדים.. ואל תיתן לה לפגוע, ואל תנסה להיות הטוב כי היא לא רואה את זה! אתמול הבת שיחקה בפון.. לפי הוראותיה של האישה... והחלו התקשרויות אלי ובכלל לא קישרתי.. עד שהוא התקשר... הייתי בשוק! הקשר ביניהם לא קיים כבר 4 שנים מלבד הילדים.. והיא משחקת את המשחק של הנה הוא בוגד.. כדי להשיג הישגים ברבנות! הגשתי תלונה במשטרה נגדה. וכל הלילה שלי התהפך בכעס.
ידעתי הרי שזה מה שיקרה,... אנחנו אוהבים,, קשורים ושאלתי אותו אם הוא רוצה לשאר שם ואם הוא באמת שלם שהוא איתי. מייד הרים אלי פלאפון ואמר לי אני כבר 4 שנים לא בקשר איתה! ואני איתך! אבל אני הפוכה ומזועזעת. לראות איך זה משפיע עלי ולוקח אותי מטה... ואני רוצה שיצא למלחמה מול המניפולציות שלה ויסיים בהקדם את הסאגה.
מה אני עושה?
תודההההה

חזור למעלה