צד המאהבת

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: צד המאהבת

Re:

הודעה על ידי מישהי שהייתה שם » 14 אוגוסט 2019, 05:50

אצלי זה היה רומן רגשי, לא קרה משהו גופני אבל התאהבנו קשות והוא אמר שאני אהבת חייו ואמר שהוא מוכן לשנות את חייו בשביל לממש את הרגש.
אני אמרתי לו - אם אתה רוצה לשנות את החיים שלך זה צריך להיות בשבילך, כי אני לא אצליח למלא לך את כל מה שאתה תוותר עליו ואני גם לא צריכה.
נתתי לו תנאי - אני אוהבת אותך, ומוכנה לחכות זמן מה. אבל לא להיות הצל השלישי בסיפור הזה. תסיים את נישואיך, תעבור לגור לבד, שאתה משפחתך וסביבתך תתרגלו למצב הזה ואז, כשתהיה באמת פנוי, נתחיל לבנות את הזוגיות שלנו.
הוא חשב, הוא הלך לטיפול, זה לקח יותר משנה. הוא התגרש, הוא שכר דירה, הוא חי לבד והתרגל לחיים האלה של הסדרי ראיה, מזונות וניתוק מהחברים המשותפים והמשפחה המורחבת. היה לכולם זמן לעכל את זה ואני בינתיים הייתי רק חברה טובה ותמכתי בו מורלית כחברה, לא יותר.
ובאמת אחרי שנה מהרגע שעבר לגור לבד , התחלנו "לצאת" - כמו זוג רגיל, בלי שהכתם של מאהבת שפרקה משפחה, יהיה חלק מהקשר שלנו.
היום אנחנו נשואים +.
לילדים שלו ולגרושתו היה קשה לקבל אפילו קשר לגיטימי כזה. אבל בסוף הם השלימו עם זה, אז תארי לעצמך מה היה קורה אם הוא היה פשוט קופץ ישר לחיים איתי. זה היה אסון בטוח ולא היינו שורדים את זה והוא היה מתחרט ואומלל.

עליך לחשוב טוב ולקחת ייעוץ

הודעה על ידי דורית כהן » 13 אוגוסט 2019, 11:44

שני היקרה, מסכימה איתך שזוהי דילמה ענקית. זו ההחלטה הכי חשובה שאת עתידה לקבל בחייך. אני לא חושבתשאת יכולה לעשות לבדך בייחוד שרגשותייך עכשו מאד סוערים. גם בגלל ההתאהבות עצמה וגם בגלל הנתונים החדשים - שאישתו בהריון ושהוא רוצה לעזוב אותה ולחיות איתך. זה עומס רגשי גדול מדי לשאת אותו לבד. נסי לחפש לעצמך ייעוץ אישי. איש מקצוע שישים אותך במרכז ויעזור לך לחשוב מעבר לרגשות הסוערים. 
מה שאני יכולה להציע לך זה לנסות לנתח לעצמך: האם בכלל תכננת כבר להתמסד? האם מתאים לך לכבול את עצמך למקום המגורים של הגבר הנשוי (כי יהיה עליו לגור בקרבת ילדיו). האם מתאים לך להפוך לאם חורגת עבור ילדיו? ולגבי הגבר עצמו: אלו תכוונת את מעריכה אצלו? מה חשוב לך בבן זוג לחיים? סגנון חיים דומה? מטרות דומות? אפשר לסמוך עליו? (הרי הוא בגד באישתו...) ועוד שאלות חשובות.
תשאלי אותו האם היה עוזב את אישתו אילולא התאהב בך? האם היה עושה את הצעד הזה בלי קשר?

בעיקר - מצאי לךעם מי להתייעץ. אל תעשי זאת לבדך. קחי מישהו שאת בטוחה שמאד אוהב אותך ורוצה בטובתך, או איש מקצוע.

צד המאהבת

הודעה על ידי שני » 09 אוגוסט 2019, 20:01

היי דורית!
נכנסתי לרומן עם גבר נשוי במקום עבודתי ונקלעתי לסיטואציה שבה מקשר חברי (עד כמה שאפשר) לא מזיק התאהבנו וזה הפך למסע מסחרר של רגשות, עליות ומורדות בעיקר עם עצמי, והמון שאלות של מוסריות וערכים. עלו בי המון שאלות לגבי אהבה שהגיעה ממקום כזה האם היא יכולה להפוך לקשר אמיתי, למערכת יחסים נורמלית ולא התמכרות לאנדרנלין בלבד... 
הבעיה היא שברגע שנכנעתי לרגש גיליתי שאשתו בהיריון בחודש 4 ולפי דבריו גם הוא גילה רק זמן קצר לפניי, הוא טוען שזה למרות אי רצונו להמשך הזוגיות שלהם ואף בפרט לילד... 
כעת הוא טוען שעזב את הבית ושהוא מוכן לחיים חדשים איתי
אני בדילמה קשה
עזרתך תתקבל בברכה 

חזור למעלה