נשואים שנתיים

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: נשואים שנתיים

התיעצות עם איש מקצוע

הודעה על ידי דורית כהן » 09 ספטמבר 2019, 09:55

רותם יקרה, הדברים שהוספת נשמעים עוד יותר בעייתיים וחמורים. לדעתי את צריכה לקבל החלטה מהירה. מציעה לך פשוט לקבוע עם איש מקצוע, להביא בפניו את הדברים ולקבל החלטות על החיים שלך. 

Re:

הודעה על ידי רותם » 08 ספטמבר 2019, 21:16

והוא גם מעשן קנאביס ימים יום, דבר שמפריע לי מאוד ואני לא רואה סיכוי שיפסיק. הוא אומר שהוא אוהב את זה. זה קצת מרתיע גם אותי להביא ילדים בגלל זה.

Re:

הודעה על ידי רותם » 08 ספטמבר 2019, 21:01

היי דורית,
אני אתן קצת רקע, האירוסין והנישואין לא הלכו חלק עם דחיפה מכיוון שלי ולחץ אטומי שלו עד כדי שאירגנתי את החתונה לבד ואני לא צריכה לספר איך זה מרגיש.. עכשיו אנחנו נתקלים בבעיה של המנעות מיחסי מין בשביל שלא אכנס להריון. אז בכל פעם שמגיע זמן הביוץ הוא מעיר לי שאני מלאה ושהיא מפחד שאהיה שמנה יותר בהריון.
אני רק רוצה עצה אם לסיים את הנישואין מאחר ואין לי זמן מיותר לחכות שיעבור טיפול. הוא לא מווסת ריגשית הוא נורא בלחץ , נמנע מהכל.

אולי להתחיל מטיפול זוגי

הודעה על ידי דורית כהן » 06 ספטמבר 2019, 05:58

רותם היקרה, יש משהו בזוגיות שלכם או באישיות שלו שחוסם אותו. אם הוא לא מוכן ללכת לטיפול אישי, אולי יהיה מוכן ללכת יחד איתך לטיפול זוגי? 
בעיות מן הסוג שאת תיארת מקורן ברוב המקרים הוא אישיותי, כלומר אלו נטיות שהיו אצלו מלכתחילה,ויתכן שלא ראית ולא זיהית אותן כי היית מאוהבת בו ובער לך להתחתן ולהקים משפחה. 
אבל גם יתכן שבעיותיו האישיות מוגברות בדרך כלשהי על ידי נוכחותך ועל ידי תגובות מסויימות שלך. אולי אם תפנו לטיפול זוגי הדבר יתברר יותר לעומק ויתכן שהמטפל הזוגי ימליץ לו לפנות לטיפול אישי ואולי ממנו הוא יקבל את ההמלצה.
אם גם לכך הוא לא יסכים, אני חושבת שאת צריכה להתייעץ על כך לבדך, ולבחון עם איש מקצוע את האפשרות להיפרד, למרות גילך. לצמצם את הנזק שכבר נגרם. כי אם תחכי עוד כמה שנים ואז תגיעי למסקנה שעליך לעזוב אותו - זה יהיה עוד יותר מסובך מבחינת הגיל שלך. 

נשואים שנתיים

הודעה על ידי רותם » 30 אוגוסט 2019, 12:19

היי, אני בת 35 נשואה שנתיים ובזוגיות עם בעלי (שבגילי) 7 שנים סה"כ. לפני הנישואין הזוגיות היה טובה מאוד. אין לנו ילדים ואנחנו בקושי מקיימים יחסים. אני מפחדת להתגרש בגלל גילי ואני גם לא מרגישה שאני מתקדמת לשום מקום בנישואים. בעלי עסוק רוב היום לומד ועובד ואני בעבודה מסודרת המון שנים. בעלי מרוויח שכר מינימום וזה גורם לו לפגיעה בגבריות ופחד מלהרחיב את המשפחה. דיברתי איתו וניסיתי לעודד אותו שזהו מצב זמני אבל אני מרגישה שזה לא עוזר והוא מתהלך כמו גבר חסר ביטחון - לא יוצר ומפרה את המערכת היחסים אלא אפילו נמנע. הוא לא משקיע בי, לא מפנק, לא עוזר בבית, תחושה של שותפים לדירה שהחלה מיד לאחר הנישואים. ביקשתי שילך לטיפול אך אין לו כמעט זמן והוא טוען שזה מצב זמני, אבל למה אני צריכה לחכות עד שהוא יתחיל להרוויח כסף? ולמה זה בכלל צריך לגרום לעיכוב להרחבת המשפחה? יש לנו עזרה מההורים... אני כבר ממש בדיכאון מהמצב, בקושי יוצאת ונפגשת עם חברים כי כולם עם ילדים ועליתי המון במשקל. אשמח לעצתך.
תודה רבה.

חזור למעלה