התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

Re:

הודעה על ידי מישהי » 04 ספטמבר 2019, 20:31

ראשית, תפסיקי לשלוח לו הודעות בלי הפסקה.
שליחת הודעות בלי הפסקה לא מקדמת אותך לשום מקום, בין אם את מנסה להשיב אותו אלייך ובין אם את מנסה לשכוח אותו סופית. גם אם את רוצה שהוא יחזור אלייך, את לא רוצה שהוא יעשה זאת מתוך רחמים.

מערכת יחסים בין שני אנשים, בטח אחרי סך הכל שנה ביחד, לא צריכה להיות כ"כ מסובכת ורצופת קשיים. אני מבינה שקשה, שיש לך רגשות כלפיו ושאת אוהבת אותו, הכל מובן וטבעי וכולנו עברנו את התחושות האלו כלפי אדם שאהבנו ולא נמצא בחיינו יותר, אבל יש סיבה שדברים לא מסתדרים ולא עובדים ביניכם, ואת צריכה לחשוב כרגע על הדברים שהביאו אתכם לסיום הקשר. הם היו שם כל הזמן.

העצה היחידה היא, זמן. התחושות הקשות יחלפו עם הזמן. תפסיקי לשלוח לו הודעות ארוכות ומתחננות, ותראי שעם הזמן את מפסיקה לחשוב עליו.

Re:

הודעה על ידי נעם » 04 ספטמבר 2019, 19:15

את מדהימה.
תודה

Re:

הודעה על ידי עדי שם בדוי » 30 אוגוסט 2019, 11:43

נעם יקרה, לא ציינת בת כמה את?
הייתם בקשר שאולי התאים בהתחלה, אבל לאחר מכן כבר לא, וייתכן שבאמת נוצר דפוס יחסים לא בריא. מישהו מכם היה צריך להיות חזק מספיק כדי לסיים את זה, וזה היה הוא.
זה מאוד קשה להיפרד, כמובן שקשה לך, שברון לב זה דבר קשה. אבל זה גם זמני, זה עובר.
ברור מתיאורך שאם תמשיכי לנסות ליצור קשר את רק תרחיקי אותו יותר. אז זאת לא אופציה. גם ברור מתיאורך שהקשר היה צריך להסתיים - ולכן מוטב שתתרחקי ממנו בזמן הקרוב גם מסיבה זו.
הוא היה קשוב אלייך כיוון שהוא דאג לך והוא לא נהנה לראות אותך נפגעת. אך ברגע שהבין שזה לא עוזר לך, הוא נהיה יותר אסרטיבי בחיתוך הקשר.
אולי בעוד כמה שבועות, מזווית ראיה רגועה יותר, תוכלו לדבר ולסגור קצוות, אבל אני ממש לא חושבת שאת צריכה לחכות לו, כיוון שאת רק תיפגעי עוד יותר.
תעשי כל מה שאת יכולה כדי להתגבר ולעבור עוד יום ועוד יום, עד שהכאב ייעלם. אם הראש שלך לא פנוי לשומדבר אחר, תעשי בכאילו. תעסיקי את עצמך וזה יעבור. תתייחסי לעצמך בסטנדרטים שמגיעים לך, תעשי רק טוב לעצמך, וההחלמה תגיע במהרה.
במקביל, נסי באמת לפנות לייעוץ, כדי לעבוד על דברים שאולי גרמו לך להתמודדות לא טובה בקשר הזה, כדי שכאשר יגיע הבחור הבא... לא תחזרי על אותם דפוסים. בהצלחה

התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

הודעה על ידי נעם » 30 אוגוסט 2019, 11:25

אני ובן זוגי נפרדנו לאחר שנה ביחד. הקשר היה טוב ברובו אבל רצוף ריבים שסבבו סביב היכולת שלי לסמוך עליו.. הקשר התפרק כשהתחלנו לדבר על מעבר דירה ביחד. הוא החליט שהקשר הזה לא בריא ושכל אחד מאתנו צריך לעבור טיפול לבד ושהעתיד אינו ידוע.
הוא אמר לי שהוא אוהב אותי בעת הפרידה ושהוא לא יודע אם נחזור או לא. אני מרגישה שהמצב הזה תוקע אותי במקום כל כך לא טוב בו אני רגשית עוד תפוסה עליו ומחכה רק לרגע שהוא יתחרט ויחזור..
ניסיתי להלחם עליו חודש, התקשרתי ושלחתי הודעות בלי הפסקה-תמיד הקשיב וניסה לעזור עד שהבין שפשוט לא נוכל לצאת מהמצב הזה כל עוד זה ימשך ככה ובשיחה האחרונה אמר לי שהוא יחסום אותי אם אמשיך לשלוח לו הודעות.
מרגישה שחרב עליי עולמי, לא מבינה איך הדברים התדרדרו ככה ואיך אני אמורה להמשיך כרגע עם החיים שלי..
מפחדת להיות במקום שאני רק מחכה שהוא יחזור ולגלות שהוא כבר המשיך הלאה..

חזור למעלה