ייעוץ זוגי

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ייעוץ זוגי

ללמוד להתגמש, לחפש פתרונות יצירתיים לפער ביניכם

הודעה על ידי דורית כהן » 09 ספטמבר 2019, 07:11

יקי היקר, אני שמחה שיש לך זוגיות כה מדהימה. זה צריך להיות ברור שכאשר נכנסים לזוגיות רצינית, שני בני הזוג צריכים לעשות שינויים וויתורים, כל אחד מן הצד שלו. כל מיני הרגלים ונוהגים מתחילים להשתנות ואחד מהם זה צורת הקשר עם המשפחה המורחבת. 
מכיון שלך חשוב לבקר את משפחתך פעם בשבוע, אני חושבת שזה יהיה סביר אם תמשיך לנסוע אליהם לבדך לארוחות שישי ברוב הפעמים, בלעדיה, אבל פעם בחודש תתארח אצלם עם בת הזוג שלך לכל הסופ"ש, ותכבד את הצורך שלה לשמור את השבת ולא לנסוע. 
אם השינוי הזה מרגיש לך מוגזם - עליך לבדוק עד כמה בת הזוג שלך תהיה מוכנה להתגמש. הבא בחשבון שאם לא אתה ולא היא מתגמשים עם הזמן ועם ההיכרות ביניכם - צפויים לכם קשיים שרק ילכו ויתגברו כאשר יהיו לכם ילדים. הפער הדתי יופיע בכל מיני צורות ויפריע לכם. או ששני בני הזוג מתגמשים וזזים מן העמדות הראשוניות שלהם, או שזה לא יצליח. כי ככל שתהיו יחד יותר זמן - ההתאהבות הראשונית כבר לא תהיה שם, והפערים יפריעו לכל אחד מכם הרבה יותר מאשר עכשו.

ייעוץ זוגי

הודעה על ידי יקי » 05 ספטמבר 2019, 16:14

שלום רב,
אני וחבאה שלי בזוגיות מדהימה כ4 חודשים,
הכימיה, הבנה והכבוד ההדי - הכל יוצא מין הכלל.

צפה בעיה שקשורה לדת,
היא באה ממשפחה דתייה, שומרת שבת חלקתי,
(כלומר רואה טלויזיה ומדליקה אור אך לא נוסעת ברכב)
ואני מסורתי אך לא שומר שבת כמוהה.

צץ קונפליקט בסופשי שבוע כאשר רוצה ללכת לארוחות שישי אצל משפחתי וחברה שלי נשארת בבית מכיוון שלא רוצה להשאר שם שבת שלמה על מנת לא לחזור עם רכב בשבת, הציעה שפעם בחודש נעשה שבת שלמה אצל ההורים ולי זב נשמע לא סביר, במיוחד בהמשך כשיהיו ילדים ומשפחתנו תגדל.

מה דעתך? איפה ההתגמשות?
אני רגיל לראות את משפחתי בכל שישי ומוכן להתפשר לשישי כן, שישי לי.. אך לא לפעם בחודש וגם זה מאלץ אותי להשאר אצלם עד מוצ"ש.

בבקשה עזרתך.

תודה רבה

חזור למעלה