מתוסכלת

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מתוסכלת

שינויים קטנים בכמה גורמים הקשורים לטלפון

הודעה על ידי דורית כהן » 01 אוקטובר 2019, 06:42

אני יקרה, סליחה על העיכוב בתשובה שלי. אין ספק שזה לגמרי לא נעים להסתכל לכיוון של בת הזוג ולראות אותה שקועה לגמרי בטלפון שלה ובכל פעם שבן הזוג רוצה את תשומת ליבה עליו "להפריע" לה. זוהי תופעה שרבים מתלוננים עליה (אני שומעת זאת מהרבה זוגות שמגיעים אלי לייעוץ). זה גם קשור להתמכרות "תיפקודית" - את לא יכולה להפסיק להיצמד לטלפון, וזה פוגע בשאר התיפקודים שהיית רוצה לבצע.
לא מזמן הגיע לידי מאמר שבא לומר שאם משנים אפילו אחוז אחד בהתנהגות - יש לכך השפעה וזה מחולל שינוי בכיוון הרצוי. אני מציעה לך לחלק את ההיצמדות שלך לטלפון לגורמים קטנים: אילו מטרות? מה עוד את עושה בטלפון חוץ מן המטרות הללו? האם את הרבה בפייסבוק גם מעבר לעסק שלך? באילו שעות זה הכי קריטי שתהיי זמינה בטלפון? מול כל גורם שאת בוחנת - תראי מה יקרה אם תפחיתי בכמה אחוזים את ההתנהגות העכשווית. ככל שיהיו יותר גורמים כאלו, ותפחיתי מכל אחד מהם אחוזים בודדים - יהיה לכך אפקט משמעותי יותר.
כמו כן את יכולה לבקש מבעלך להיות שותף לשינוי הזה. לתמוך בך. תשאלי אותו איך הוא חושב שהוא יכול לעזור לך בכך? תחשבי ותבקשי ממנו מה הוא יכול לעזור לך בכך. 

Re: כל הכבוד על הכנות

הודעה על ידי ניר » 22 ספטמבר 2019, 08:39

אדם המודע ...ופתוח עם חסרונותיו !! ללא טיוח... השיג כבר מחצית מהריפוי.!!!
עצם זה שאת מודעת להתמכרות הזו זה נדיר.
כיוון שבדרך כלל טבע האדם להתגונן/להכחיש כל בדל של ביקורת עצמית.
ולו בגלל זה!! יש לך תקוה גדולה.
את כנה.אמיצה וישרה.
תרשי לי להעריך ולהתפעל מכך מאוד.
זה ממש לא מובן מאליו.
אתן לך טיפ קטן מעולמי.
גם אני כמו חלקנו הגדול סובל/סבלתי...ממה שאת מתארת.
החלטתי שבום/זבנג וגמרנו...לא יילך!!!
ולכן התחלתי בצעדים קטנים אך נחושים ביותר ממש עם "רצח"חיובי בעיניים...
להפחית את ההתמכרות לסלוררי.

אני עם המכשיר רק כשאני מחוץ לבית.
דהיינו בעבודה/ באוטו(קניות וכדומה...
כשאני עולה אני משאיר הודעה בתא הקולי שאני לא זמין בנייד לאפשר לתפוס אותי בבית!! בטלפון הנייח.!!

החל מהשעה 9 בערב
אני לא זמין . נקודה.

ועוד ועוד.

אצל כל אחד הפרטים הקטנים...משתנים.
אבל

מתוסכלת

הודעה על ידי אני » 22 ספטמבר 2019, 05:21

שלום. אנחנו נשואים כבר כמעט 20 שנה. אני בת 46, והוא בן 47. עד לפני כשלוש שנים הייתי שכירה. לא היה לי הרבה זמן להתעסק עם הנייד, למרות שקיבלתי טלפון משוכלל מהעבודה. לפני שלוש שנים יצאתי לעצמאות, וחלק גדול מהעבודה נעשה דרך המחשב או בנייד- קריאת וכתיבת מאמרים, פוסטים פרסומיים ברשתות החברתיות, מענה ללקוחות, קביעת פגישות ועוד. יוצא מצב שאני כל הזמן עם הנייד.
בעלי טוען שאני מכורה, והיחס שלי כלפיו וכלפי הילדים והבית השתנה לרעה. גם מערכת היחסים שלנו השתנתה כתוצאה מכך. יש הרבה יותר שתיקות ביננו, וכשהוא מרגיש שאני לא שומעת לו, הוא מתכנס לתוך עצמו ומתעלם ממני. זה גורם לי להרגיש בדידות ועצב. בנוסף, יחסי המין ביננו הם ממש לא כמו בעבר. אני מרגישה פגועה וכועסת, ולרוב לא מעוניינת ביחסי מין, מה שגורם לו להיות מתוסכל ועוד יותר להתכנס לתוך עצמו ולשתוק. אז אני מנסה לרצות אותו, רק כדי שהשתיקה וההתעלמות לא תימשך. האמת די נמאס לי מזה. אני רוצה להתנתק מהטלפון, אבל העסק שלי תלוי בו. ניסיתי להקצות זמן, לא בהצלחה יתירה.
אני מרגישה ששורש כל הרע נמצא בטלפון שביד שלי. אשמח לעצה, איך להתנתק מהנייד ולחזור לחיק המשפחה...

חזור למעלה