מחפשת חיבוק חם

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחפשת חיבוק חם

לערוך תכנית היחלצות

הודעה על ידי דורית כהן » 10 אוקטובר 2019, 03:47

רחל יקרה, ברור שאת זקוקה לחיבוק חם, ואין ספק שאת יכולה לקבל זאת במקצת כאן מן המשתתפים בפורום הזה. מן התיאור שלך עולה שבעלך הוא שתלטן מאד, וכי הוא גם משתמש ב"טרור כלכלי" כדי להפחיד אותך. הפנייה לכאן יכולה לחזק אותך קצת בדרך הקשה שתצטרכי לעשות על מנת לצאת מן המערכת הזוגית הזאת. כתבת שכבר ניסיתם ייעוץ זוגי ושהוא דיכא אותך גם שם. לכן אני כבר לא מציעה זאת שוב.

חפשי לך בני ברית שיתמכו בך בדרך שעלייך לעשות. אדם אחד או שניים שקרובים אליך ואוהבים אותך, אותם כן תוכלי לשתף בתכנית שלך להיפרד. כך זה מתחיל.

הרצון להיפרד יכול להתבשל שנים רבות עד שהוא הופך לצעדים ממשיים. וכך זה קורה אצלך.

עליך לבחון את המצב הכלכלי שלך, להבין שתצטרכי לעבוד ולפרנס ולהמישך לגדל את הילדים. יתכן שכדאי לך לעשות את החישובים שלך ולחכות כמה שנים עד שהילדה הקטנה תגדל, ובינתיים נסי לקדם את עצמך מבחינה מקצועית. אם אינך עובדת - הירשמי לקורס מקצועי מעשי כדי שיהיה לך עיסוק ופרנסה. עירכי תכנית "חילוץ". כפי שהציע לך "בן עמי" בתשובה המצויינת שלו. אני חושבת שאת כבר תרגישי יותר טוב עם עצמך אם תדעי שאת נמצאת בפעולה ומכינה לעצמך את התכנית ההיחלצות. 

Re:

הודעה על ידי הב הב » 06 אוקטובר 2019, 05:41

היי
קודם כל לצאת מהמב הקרובני הזה 
שהוא יישן בסלון 
תפסיקי לחשוש 
מכאן היחס שלואלייך 

תתחלי לתפוס פיקוד על החיים שלך 
שהוא יראה שייש לו בבית אישה ולא סמרטוט 
כל מה שתחליטי תעשי עם עם חוזק ולא לחשוש 
את לא צריכה להרגיש ככה גם אם המצב הוא כזה הכל בידיים שלך . הוא רגיל שהכל נעשה בשבילו אז לא 
תתעלמי ממנו לגמרי זה הכי הכי כואב 
ככה תתפסי שליטה 
בהצלחה רבה רבה 

Re: רחל היקרה

הודעה על ידי תהל » 05 אוקטובר 2019, 14:22

ראשית חיבוק גדול, בהחלט מצב לא נעים, נסי לפנות לגישור זה תהליך זול יותר מלהתגרש עם עורך דין, אם את עובדת ואת חברת הסתדרות מגיעה לך ייעוץ וליווי חינם דרך נעמ"ת בנושא גירושים. אל תתיעצי עם בעלך העמידי לו את זה כעובדה , פתחתי תיק וזהו הוא יחוייב להתייצב.
האופציה השניה כאן כמו שנאמר זה מאהב אבל קחי בחשבון שזה יכול להפוך את עולמך גם לרעה זה שואב כל כך הרבה וממכר.
שיהיה בהצלחה בבחירה

Re: רחל

הודעה על ידי אור » 05 אוקטובר 2019, 10:20

רחל יקרה.
שולחת לך חיבוק חם.
אין ספק שנשמע שהדבר הנכון הוא לקום ולעזוב אותו. לאף אחד לא מגיע לסבול בקשר. את השנים שחלפו לא תוכלי להשיב אבל לפחות שיהיה לך טוב יותר בשנים שעוד יבואו.
עדיף אפילו להיות לבד מאשר בקשר כפי שאת מתארת. ואת גם ככה לבד. נפשית, וגם פיזית. כי את מציינת שהוא לא ממש שותף בבית ובגידול הילדים.
זה מפחיד וזה לא פשוט, בטח אחרי 20 שנות נישואים. אבל זה אפשרי. פני לעזרה.

Re:

הודעה על ידי רחל » 05 אוקטובר 2019, 03:24

תודה על החיבוק.
אני באמת נרתעת מלבדוק לעומק, כי זה כל כך מנוגד לעולמי לוותר. וגם לחיות בתחבולות גומר אותי מבפנים.
יש לי חברות טובות אבל גם איתן אני כבר ממננת מידע כי אני נשמעת אומללה וקורבנית לעצמי, מעדיפה להשתמש בהומור ציני ושחור אני אמנם מצחיקה אבל מנותקת רגשית.
לגבי מאהב זה רחוק מעולמי גם כן. ממוקדת בילדים ואפילו לענג את עצמי כבר אין לי חשק..

אנסה את העצה לפנות לעורך דין.

Re: חיבוק

הודעה על ידי בן עמי » 04 אוקטובר 2019, 23:20

קודם כל שולח לך חיבוק. חם עוטף, ארוך כזה . מגיע לך.
שנית בואי ננסה לנתח בצורה קרה את הסיטואציה. 
בינך ובין בעלך אין מערכת יחסית תקינה, ואת לא חשה שיש תוחלת לנסות לתקן אותה. ניסית. הרמת ידיים, הוא מצד שני מרשה לעצמו הכל כי לא מאמין שיש בך את היכולת לעשות משהו בנדון. 

בואי נראה איזה חלופות עומדות בפנייך:
א. להשאיר את המצב כמו שהוא - מניח שאת המשמעויות של החלופה הזו את מבינה לבד.

ב. להתגרש - זה אולי מפחיד , יש פה פאן כלכלי מהותי, אבל נראה מדברייך שלא חקרת
את הנושא כמו שצריך. יש לך תחושה / הערכה לגבי המשמעויות ואת נרתעת מהכלל לעשות בדיקה רצינית. מציע שתעשי בדיקה. פגישה אחת עם עורך דין זה לא דבר מאוד יקר ויעשה לך סדר לפחות לגבי משמעויות של האפשרות הזאת. לעיתים מבינים אגב, שאי אפשר להתגרש עכשיו אבל גם מה צעדי ההכנה שנדרש לעשות על מנת להתגרש עוד מעט (למשל לחסוך קצת כסף בצד). 

ג. ליצר מערכת חברתית אלטרנטיבית זה יכול להיות חברות, חברים וגם מאהב וכ... זה יכול להיות בעולם האמיתי ויכול להיות בעולם הוירטואלי . יש לא מעט פלטפורמות ליצירת קשרים חברתיים (אם צריכה הפניה פני אלי בפרטי) אלטרנטיבים שבהן אנשים נשואים שמסיבה זו או אחרת יש להם חסכים (לאוו דווקא מיניים) בחיי הנישואים מחפשים דרכים אחרות להשלים אותם.  

את חייבת לדאוג לעצמך ולאושר שלך, לא רק כי זה קשור אלייך יש 4 ילדים שחווים אותך מתוסכלת, מרירה, את חושבת שזה לא משפיע עליהם אבל מערכת היחסים הזו בינך ובינו בהחלט משאירה עליהם סימן. 

מחפשת חיבוק חם

הודעה על ידי רחל » 04 אוקטובר 2019, 20:07

הלכתי לעצמי לאיבוד
איבדתי חשק בחיים, איבדתי את הקול שלי.
בעלי לא מעריך אותי
מדבר אלי כאילו אני זבל
לו אי אפשר לסרב
לי אסור לדבר. להתלונן או לבקש. אני צריכה לסתום כי הוא עובד קשה לסתום כי אני סתם ממורמרת.
אין ביננו אינטימיות, ישנה בסלון. מתגעגעת להרגיש אהובה, מחובקת. כבר 20 שנה איתו, יש לנו 4 ילדים, הקטנה בת חמש. הוא לא מעוניין להתגרש ואם אני מעלה זאת מקבלת כבומרנג החמרה בהתנהגויות הגועליות שלו. בעיקר התעלמויות, הגעה באחור הבייתה לא עוזר עם הילדים ומשאיר אותי לבד ואני קורסת. מפחדת ממנו, אין לי ספק שגירושין ממנו יעלו לי ולילדים בקושי עצום ואין לי כסף לתהליך.
אני מתפללת שישחרר אותי וילך, גם ככה נראה שהוא לא סובל אותי.לטיפול אני אפילו לא מנסה, כבר הייתי בעבר לבד ואפילו ביחד, זה עזר כל עוד שתקתי ולא דיברתי, ברגע שהעזתי לבקש שיעשה משהו בבית המצב חוזר לסורו. בכל מקרה, אני כבר מיואשת ואין לי כל רצון לטפל בקשר הדפוק הזה.
אני עצובה.
אני בודדה.
מרגישה שבזבזתי את שנותי היפות איתו.
זקוקה לחיבוק ואין מי שיוכל להבין.

חזור למעלה