מסתכל על אחרות

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מסתכל על אחרות

Re: לנלה

הודעה על ידי תמר » 08 פברואר 2021, 20:50

אף פעם , אף פעם ולעולם אל תתני למישהו לגרום לך לחשוב שאת פחות טובה מאחרים.
בן הזוג שלך מתנהג בצורה ילדותית. אולי כי הוא באמת עוד ילדותי. אולי הוא נסחף אחרי חבריו. מנסיוני וממרום גילי, התעלמי מכך . תאהבי את עצמך ותעריכי את עצמך ותראי איך גם הסביבה תחזיר לך אהבה ותעריך אותך .

Re: ביטחון עצמי וכבוד לאחר

הודעה על ידי עדי שם בדוי » 08 פברואר 2021, 19:08

הי נלה,
הכותרת שלך מדברת על בן זוג שמסתכל על אחרות, אך הפוסט שלך מתייחס למשהו קצת אחר, להתכתבויות שלו עם חברים על נשים אחרות.
את בטח יודעת שגברים, כמו נשים, הם יצורים שמתוכנתים להימשך לאנשים אחרים, ולראות מישהי ברחוב ולחשוב שהיא מושכת, זה דבר טבעי לגמרי שאין לך יכולת לשלוט בו. זאת מיניות בריאה ולא אמורה להיות הרסנית לקשר שלכם, בטוחה שאת גם יכולה להסתכל על גבר אחר ולחשוב שהוא הורס.
הנקודה החשובה יותר, היא האם אנחנו עושים עם זה משהו או נשארים במבט/במחשבה. הוא לא בוגד בך והפסיק לשוחח/לפלרטט עם נשים אחרות, אז אני מניחה שאת מבינה את ההבדל הזה ושמחה על כך, שביקשת ממנו להפסיק משהו שמאוד הפריע לך והוריד לך את הביטחון העצמי, והוא הסכים והבין ועשה זאת בשבילך.

אז החבר שלך מתכתב עם חברים שלו על נשים אחרות.
ואת יודעת את זה... כי חיטטת לו בטלפון, aka הפרת את הפרטיות שלו. זה עניין של אמון, ואם את תגידי לו שהוא הפר את אמונך, הוא יגיד לך, שאת הפרת את שלו, והוא יהיה צודק.
לחבר שלך, בוטה ככל שיהיה עם חבריו, יש זכות לפרטיות. יש לו זכות לנהל שיחות פרטיות מבלי לפחד שמישהו אחר יראה אותן.
עכשיו, אני לא מתה על ההתכתבות הזאת בכלל ועל ההתבטאות כלפי הבחורה האחרת כפי שהוא התנסח, וחושבת שהיא מבזה ואינפנטילית. אבל בגיל שלכם, סביר להניח שזה יותר עניין של הקשר והתקשורת שלו עם החברים שלו, מאשר עניין מיני ממשי באישה אחרת.
זכרי, שבגלל שאת זאת שהפרת את פרטיותו, את לא יכולה להעלות את הדוגמה הזאת כבקשה ממך אליו. בפעם הקודמת שביקשת ממנו להפסיק התנהגות מסוימת, הוא כן הפסיק. אז לשניכם יש ענייני אמון וכבוד לבן הזוג וגבולות... וזה משהו לעבוד עליו.

אני גם מסכימה איתך שזה מאוד לא מכבד כלפייך, ופה העניין הוא הביטחון העצמי שלך ומה את חושבת שמגיע לך. את מפחדת לאבד אותו וגם מקנאה בבחורות אחרות ומשווה את עצמך אליהן ואז מרגישה רע. המפתח הוא עמוק יותר, להיכנס לעניינים ולפתח את עצמך גם בנפרד ממנו. את לא יכולה לשלוט בכל ההתנהגויות והרגשות של אחרים, ואת לא יכולה לשלוט בבחורות אחרות. את יכולה לשלוט בהחלט בכמה שזה יפריע לך, או בסטנדרטים שאת חושבת שמגיעים לך.

ואם כל זה לא יעזור, תחזרי לפה ואנחנו תמיד נגיד לך שאת מלכה וכל שאר הבחורות שהוא מסתכל עליהן פח:) בהצלחה

מסתכל על אחרות

הודעה על ידי נלה » 08 פברואר 2021, 18:02

היי אז אמנם אני יחסית צעירה (20) אבל אני ובן זוג שלי כבר שנה וקצת ביחד וכבר קצת אחרי חצי שנה היה בגידות (לא פיזית) מהצד שלו ,נכנסתי לדיכאון בגלל זה אבל החלטתי לסלוח ,הביטחון שלי באותה תקופה היה על הפנים מכל בחינה ,הרגשתי שאני מתחרה בבחורות וכל הזמן ניסיתי להוכיח שאני יותר טובה ,הבעיה שזה עדיין קיים הוא יודע שהוא טעה וכל מה שקרה קרה והוא מצטער על זה ואני יודעת שהוא כבר לא מדבר עם בנות אחרות בטלפון אבל אני יודעת שהוא מסתכל על אחרות ,והוא מדבר עם חברים שלו על בנות אחרות וזה קשה לי ,הסתכלתי לו בטלפון כשהוא ישן וראיתי שהוא מתכתב עם חברים שלו על כמה הוא היה רוצה ״לשים בה״ וכל מיני שטויות כאלה ואלה דברים שמאוד קשים לי כי אני מפחדת לאבד אותו בגלל הדברים האלה עם כמה שזה נשמע ילדותי זה גם לא מכבד אותי שהוא מדבר עם חברים שלו על בנות אחרות שיש לו מישהי בבית, בכל מקרה ...יש עצות ?להפרד ממנו זה לא אופציה אני יותר מידי מאוהבת בו ;) 

חזור למעלה