קשר לא ברור עם האקסית

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: קשר לא ברור עם האקסית

Re:

הודעה על ידי עדי שם בדוי » 10 פברואר 2021, 15:14

גם לי זה נשמע קצת ראש בריא במיטה חולה, מכיוון שהיא לא ישרה איתך. היא אומרת שרוצה רק ידידות אך מתנהגת כאילו יש לה רצון נוסף, או לכל הפחות לא משקפת לך שהיא מבולבלת בעצמה.
נשמע הגיוני שמישהי שנמצאת כעת לבד, ובתקופה של ריחוק חברתי ואולי בידוד מחלק מהחברים, מחפשת לעצמה חברה אנושית. ומה יותר קל מהאקס, היא מכירה אותך, יודעת שאתה בחור טוב, סומכת עלייך, אוהבת את מי שאתה, קלי קלות, חבר מוכן מהמדף:) אשרייך שאתה נחשב כזה וזה הרושם שהשארת על מישהי שיצאת איתה.
כל שאר ההתנהגויות שלה, אינן יכולות להיות מוסברות ע"י הדברים שהיא אומרת, ולכן בעיניי היא לא דוברת אמת או מבולבלת לגמרי.
הסברה הזאת מתחזקת לאור משהו אחר שציינת בהתחלה, שהיא נפרדה ממך על רקע שלא הבעת עניין לקדם את הקשר לנישואים. אחרי שנה אחת בלבד! הייתה קצת לחוצה על העתיד הייתי אומרת, ופתאום שנתיים אחרי היא הבחורה הכי שאנטי בעולם ואין לה בעיה לבזבז את הזמן עם ידיד?! לא ידידי:) בהצלחה.

Re:

הודעה על ידי תומר » 10 פברואר 2021, 14:25

תודה על התגובה
לא נראה לי שמדובר פה על להחזיק על אש קטנה או משהו בסגנון, כי זה לא שהיא יוצאת עם אחרים ורק דואגת לא להעלם לי מהרדאר. היא צמודה אלי כל הזמן וגם לא מאפשרת לעצמה להכיר גברים אחרים שהיא איתי.
גם אין לי ספק שהיא יודעת שידידות בלבד זה לא משהו שיעבוד ויחזיק בינינו לאורך זמן, ואולי היא גם לא באמת מצפה למשהו כזה. עובדה שהיא בעצמה גם לא נותנת לזה להשאר במקום של ידידות בלבד שכן כל פעם היא זורקת לי עוד פיתיון. אבל מנגד היא גם לא מרשה לעצמה לחצות את הגבול למשהו אינטימי או פיזי ואפילו בכלל להבעת רגש כלפיי.. ומתעקשת להשאר בכל תוקף במקום הניטרלי והלא ברור.
וזה מה שמבלבל אותי.. כי זה לא פה ולא שם וזה לא עושה טוב לא לי ואני חושב שגם לא לה

Re:

הודעה על ידי טעות » 10 פברואר 2021, 09:42

היי 
למה להכניס ראש בריא למיטה חולה 
הכל ברור וצפוי . אני מציע לך לעשות קאט . חד משמעי 
היא משחקת בך ותכלס .. באמת למה צריך כזה דבר 
רק כאב ראש ,מספיק כבר עם הרגישות הזו ,תתחיל לעבוד עם השכל 
זה טוב או לא - - לא זה לא טוב! וכה זה לא אמור להיות 
למה לחזור למה שהיה מקולקל קודם.
עצוב אבל היא עושה זאת לעצמה -אין לה אף אחד - לא חבר ולא חברות בגלל ההתנהגות שלה 
ואתה הפכת להיות האדם הכי קרוב לה - מישהו להסתובב איתו . 
אני הייתי מציע לך לדבר איתה ותאמר לה שהיא צריכה טיפול לא קשר - טיפול ויפה שעה אחת קודם . 
בדיוק כמו שאתה כותב כאן ,עלייך ללמוד לבטא את עצמך מול אותו אדם 
ומה שיהיה יהיה .בעייני זו הדרך 
מאחל לך החלטה נכונה ובריאה לך . תחשוב עלייך ! 

Re:

הודעה על ידי SYS » 09 פברואר 2021, 23:39

תראה, כתבת שהיא לא היתה יציבה, ואכן נראה שזה לא השתנה, וההתנהגות הזאת היא ביטוי לחוסר יציבות. כנראה יש לה רגשות כלפיך, אבל היא לא בטוחה שהם מספיקים על מנת להיכנס איתך לזוגיות מחודשת, ולכן היא לא מתחייבת לך אבל גם לא משחררת. ייתכן שהיא גם חוששת שאם תיכנס לזוגיות איתך זה ייגמר כמו בפעם שעברה. כמובן, יכול להיות שאין לה בכלל רגשות כלפיך אבל נוח לה להחזיק אותך כאופציה (מה שנקרא על אש קטנה). אבל אני רוצה להאמין בטוב :-)

קשר לא ברור עם האקסית

הודעה על ידי תומר » 09 פברואר 2021, 20:00

שנינו בתחילת שנות ה30, יצאנו כשנה, מתוכם גרנו יחד כחצי שנה.
בגדול באמת היינו אחלה זוג, היתה משיכה פיזית, סקס טוב כימיה ותקשורת טובה, והיינו חברים טובים אחד בשביל השני.
הקשר הסתיים מהצד שלה מהסיבה שדי היססתי בעניין לקדם את הקשר הזה לחתונה.
הסיבה להיסוס שלי נבעה מכך שבפן האישי החיים שלה היו בלאגן אחד שלם. היא לא הצליחה למצוא את עצמה מבחינה תעסוקתית וחברתית, עקב רגישות היתר שלה היא ניתקה קשר עם כל חברה שחשדה שהיא מקנאה בה עד שהיא נשארה ללא חברות כלל. והיא היתה כל כך לא יציבה מבחינה רגשית שדי חששתי אם היא תוכל לתפקד כאמא כמו שצריך, כבר ראיתי איך אני צריך לדאוג להכל גם כלכלית וגם נפשית. הצעתי לה שנלך לטיפול פסיכולוגי ונטפל בחוסר יציבות שלה, אך נפרדנו בריב קשה טרם הספקנו.

לפני כמה חודשים היא הציעה להפגש ולדבר אחרי שלא נפגשנו במשך שנתיים. יאמר לזכותה שכבר מההתחלה היא אמרה שהיא לא מעוניינת בזוגיות ושזה למטרה ידידותית בלבד ורק אם זה מקובל עלי אז ניפגש. אני בדיוק הייתי אחרי זוגיות שלא צלחה והייתי סקרן לראות מה מתפתח. ישבנו בחוף כמה שעות השלמנו פערים ופתאום מצאנו את עצמנו בדירה שלי מבשלים יחד ארוחת ערב ורואים סרט לתוך הלילה. פתאום זה הפך לקשר יום יומי, כשבוע לאחר מכן היה לה יום הולדת אז הצעתי לה לטייל בצפון בסופ"ש והיא הציעה שנקח צימר ללילה. הסכמתי והאמת די ציפיתי ששם יהיה איזה קאמבק.. אך לתדהמתי בלילה היא ביקשה שאלך לישון בסלון ונמנעה לישון איתי יחד באותה מיטה. שחזרנו שאלתי אותה לפשר העניין הזה, והיא שיחקה אותה מופתעת וענתה שהיא אמרה מראש שזה קשר ידידותי בלבד והיא לא מבינה למה ציפיתי שנשכב.. ואם לא מתאים לי כזה קשר אז עדיף שבכלל ננתק קשר.
אמרתי לה שאני מתנצל אבל חשבתי היא מעוניינת ביותר מזה, שכן עם ידידים בדר"כ לא נוסעים לצימר רומנטי. היא ענתה שאולי עדיף לשנינו שננתק קשר לגמרי, ואמרתי לה שאולי היא צודקת. לא לקח שבוע היא שוב יצרה קשר שאלה אם היא יכולה לקפוץ אלי לדבר, הסכמנו שאנחנו חוזרים להיות בקשר ידידותי ואמרתי לה שאם אנחנו רק ידידים אין לנו מה לנסוע יחד לצימרים. היא אמרה שאני צודק וזו היתה טעות.
לא מזמן לי היה יום ההולדת, ומסתבר שהיא לקחה במיוחד יום חופש מהעבודה ונסעה חצי מדינה כדי לקנות בקבוק יין מיקב שהיא זכרה שאהבתי בזמנו, קנתה לי בלונים ואפתה במיוחד עוגה (והיא בחיים לא אפתה שום דבר), ואז הגיעה אלי לדירה בהפתעה אחרי שהיא וידאה שאני לא עושה כלום בבית ואני לבד, קצת לא הבנתי מה פשר המחווה הזו. בסופ"ש אחרי זה היא הציעה שנסע לטייל שוב בצפון ושוב הציעה שנקח צימר ואולי את הצימר שהיינו פעם ראשונה יחד, ואמרה היא מזמינה אותי הפעם, לכבוד היום הולדת. נסענו יחד ובאמת העלנו זכרונות יפים מתחילת הזוגיות, היה כיף ביחד אך גם שם היא נמנעה מלשכב איתי (ואף שיקרה שהיא במחזור). אני לא מבין מה קורה פה ולמה היא ממשיכה להתעקש לשמור על קשר צמוד איתי למרות שהיא יודעת שאני רוצה יותר. שהיינו זוג היה סקס תדיר ומגע פיזי תמידי מעולם לא היינו רק ידידים, ואני מאוד מבולבל ממה שקורה פה ולא מבין אותה. ההגיון אומר לי לנתק איתה כל קשר ולהמשיך הלאה, אך הלב אומר תן לזה עוד קצת זמן ותן לזה לקרות לבד. ואני לא יודע מה לעשות.

חזור למעלה