בעיות בתקשורת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

גם פער במחוות האהבה וגם תלונות - כל זה פוגע באהבה

הודעהעל ידי דורית כהן » 02 ינואר 2018, 15:57

שלום לך, "אני והיא" יקר. הפער ביניכם נוגע לביטויי אהבה - מילוליים וגופניים. אין ספק שאישתך הטרייה זקוקה להמון מחוות של חום ואהבה ומאד יתכן שהיא גם גדלה בבית שבו מרעיפים יותר אהבה והיא רגילה ועל כן זקוקה להרבה. יתכן שאתה גדלת בבית מסוג אחר - יותר מופנם ופחות נוגע ופחות מבטא אהבה פיסית. זה קורה הרבה פעמים שלאחר שנגמר שלב ההתאהבות שבו הרעפת האהבה היא מאד טבעית וזורמת - כאשר הכימייה המטורפת נחלשת ונכנסים לשיגרה - אז כל אחד חוזר לאוטומט הרגיל שלו ואז מתגלים הפערים הטבעיים ביניכם. ואז היא פתאום שמה לב כמה זה חסר לה ומתחילה להתלונן. ואז ככל שהיא מתלוננת יותר - זה פחות ופחות טבעי לך לעשות את המחוות האלו מטעם עצמך, כי זה כאילו ב"הזמנה", ובכל מקרה האהבה נפגעת כאשר יש תלונות רבות. וזה מה שקרה לכם. קודם נוצר פער ואז נכנסו גם תלונות שלה וככה האהבה נפגעה. 
לדעתי יש סיכוי שניתן לעזור לכם בייעוץ זוגי, אבל לשם כך צריך להגיע, צריך שהיא תסכים לכך. נסה לארגן זאת בעצמך ולהראות לה שאתה נלחם על הזוגיות. יש סיכוי שהיא תסכים אם היא תראה שאתה נלחם ורציני. הרי זאת התלונה שלה שאתה לא מספיק אוהב. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580בעיות בתקשורת אני והיא
31 דצמבר 2017, 12:00
גם פער במחוות האהבה וגם תלונות - כל זה פוגע באהבה דורית כהן
02 ינואר 2018, 15:57
Re: מחשבות בזוגיות אודליה
01 אוגוסט 2019, 00:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]