התייעצות לגבי זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לחפש בילוי זוגי יותר מלהיב

הודעהעל ידי דורית כהן » 30 ינואר 2018, 14:20

אליה היקרה, על מנת להבין את התופעה שאת מתארת - שאיננה יוצאת דופן, אגב, צריך לשאול מה בעלך מחפש בתור הנאות? אפשר ללמוד על כך מתוך הדברים שהוא כן מחוייב אליהם בחייםש לו - החברותא בה הוא לומד תורה, והמפגשים שהוא יוזם עם חברים. ככל הנראה הוא באמת נהנה יותר ומצליח להשתחרר יותר ולבלות בחברת בחורים, חבריו. 
הוא כנראה לא מצליח להשתחרר בחברתך ועל כן ההנאה בחברתך היא פחותה עבורו. זה אומר שזהו תחום שיהיה עליכם לשפר אותו. כי כרגע הוא עושה זאת לא בהתלהבות אלא מתוך חובה. 
אז אפשר לקבל את זה כמו שזה ולהשלים עם זה שהבילויים המשותפים שלכם בתור זוג אינם מלהיבים, או לאתגר את עצמכם ולחפש צרת בילוי זוגית שתדבר אל שניכם ותלהיב את שניכם. זה דורש חשיבה. כי האלמנט הזה  - לבלות זמן כייפי ביחד הוא מאד חשוב לבניית האהבה בזוגיות. אחרת זוגיות מידרדרת למערכת יחסים של שני שותפים בהורות, בכלכלה, במשק בית ובסקס. והחברות נעלמת.
אבל אי אפשר להכריח אותו או לגנות אותו. החכמה היא לחפש מה ילהיב את שניכם ולעשות זאת אפילו לעיתים רחוקות, פשוט שתהיה לכם החוייה שיכול להיות כיף ביחד. נניח ללכת להופעת סטנדאפ, או לקולנוע או להצגה שמעניינת את שניכם. כנראה ישיבה במסעדה זה פתרון נוח וזמין אבל לא מלהיב ועל כן לא מוצלח.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580התייעצות לגבי זוגיות אליה
30 ינואר 2018, 04:55
לחפש בילוי זוגי יותר מלהיב דורית כהן
30 ינואר 2018, 14:20
Re:התייעצות בקשר לבן זוגי Ssg
12 ינואר 2019, 22:52
Re: לספר את האמת לבעלי Dkil
04 נובמבר 2019, 17:05

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]