קשר מחוץ לנישואין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי גולי » 09 דצמבר 2018, 17:30

לקחתי לתשומת ליבי את כל מה שנכתב פה...
נלחמת על עצמי כבר שבוע שלם.
שבוע שעבר קבענו להיפגש ובסוף לא יצא,הרבה גם בגלל שלא הייתי מוכנה להקריב יותר מידי ולהתאמץ,כמו שהוא רצה.הרגשתי טוב יותר אח''כ.
הוא במשבר קטן עם אישתו והם כרגע בטיפול זוגי.
זה לא מנע ממנו להמשיך לכתוב לי כל דקה. אותי זה הכניס למן חישוב מסלול מחדש.הבנתי שבסופו של דבר דברים הסתדרו ביניהם ולי תישאר רק פגיעה...אני מתמודדת עם זה יום יום ושעה שעה.עושה לעצמי הרבה שיחות לנפש ומנסה לצמצם כמה שאפשר.היומיים האחרונים הוא ממש הקל עלי.כתב שהם נוסעים לחופשה ולא ממש יהיה זמין והאמת לא שמעתי ממנו...הכנתי את עצמי לכך שזה יידעך.מצד שני יודעת שכשייכתוב,יהיה קשה לא להגיב. מנגד היחסים עם בעלי הופכים ליבשים יותר מתמיד.סוג של שותפים לבית ולילדים,לא מרגישה שרוצה קירבה או אינטימיות,טוב לי ככה ומצד שני כואב שזה ככה,אבל הרגש... הוא נעלם.
הרגשה נוראית...הצורך הזה למלא את החלל את הריק...מה לעשות לעזאזל???????

קשר מחוץ לנישואין גולי
25 נובמבר 2018, 07:57
Re: תברחי משם לפני ההסתברות!!! ה.ר.ג.ש.י.ת !! שי שי
25 נובמבר 2018, 09:52
Re: גולי
25 נובמבר 2018, 11:55
Re: עדי שם בדוי
25 נובמבר 2018, 17:39
Re: בחיים אל תתוודי.מ שי שי
25 נובמבר 2018, 18:57
את נסחפת...זהירות! דורית כהן
03 דצמבר 2018, 11:40