הפוך על הפוך

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מעדכן ושואל

הודעהעל ידי אנונימי » 07 ינואר 2019, 04:26

להזכירך, בן 39 ג +1
רווקה ללא 38

עברה נטישה בילדות -10 שנים ללא זוגיות משמעותית, לפני שנה וחצי  יצאנו 5 חודשים לסירוגין חיבור מעולה, משיכה מינית מעולה אך הרגשת אין שלם מבחינתי ( אני הייתי אחרי גירושים לא בנוי ) וכל פעם שנפרדתי חזרה בתירוץ כלשהוא וניסתה לקדם עניינים עד שנפרדתי סופית.  לאחר 10 חודשים חזרה בתירוץ כלשהוא ואמרתי ניתן לזה סיכוי, אמרה אין לחץ או מחויבות והיה מתאים לי , לאחר 4 חודשים הרגשתי כלפייה שהיא המושלמת בשבילי , והצעתי לה בסיום חוזה(4 חודשים קדימה) לעבור לגור איתי, התחילה לבכות ואמרה שהמון זמן לא הייתה בסיטואציה כזאת ופוחדת להתחייב ופוחדת שזה קשר של מימוש צרכים ולא יציב לחיים. נפרדנו אחרי 4 ימים חזרה לקשר לייט טלפוני עד שאמרתי לה לכאן או לכאן ואז נסעה אליי בלילה והתחלנו לנסות לחזור אך חוזר חלילה, רגיש, מיני, מכיל, שיחה הכל אך סטטי ולא מתקדם.
לאחר שבועיים הצעתי לה ארוחת שישי ביחד אני והיא, אמרה אוקיי בהיסוס אמרתי מה הבעיה אמרה שלא יודעת ושוב נסיגה , אחרי כמה ימים עשינו שיחה שבה בכתה וביקשה ממני לא להגיד מילות פרידה שהיא לא יכולה לשמוע את זה אך שזה לא יכול להסתדר בינינו ואין לה הסבר למה ומאז שבועיים אני יושב וגם יוצא לדייטים וחושב עלייה ... לפני יומים שלחה לי הודעת תודה על פריט שהזמנתי לה מזמן והגיע , ושלחה עם לב וסמיילי נשיקה כמובן הגבתי בהתאם, לא יודע איך לפרש זאת אך מאז שום דבר . מרגיש שלא יכול ליזום דבר כי לא יכול להכריח מישהי להיות איתי מצד שני החיבור והמגע והרגש של שנינו היה משהו שלא חוויתי מעולם ולהרגשתי גם היא , איך מומלץ לי לעבור את התקופה?

הפוך על הפוך אנונימי
05 דצמבר 2018, 14:40
פחד נטישה? דורית כהן
09 דצמבר 2018, 08:43
Re: אנונימי
09 דצמבר 2018, 18:10
מעדכן ושואל אנונימי
07 ינואר 2019, 04:26
לשדר מסר קבוע של אהבה מחוייבות ורצון דורית כהן
07 ינואר 2019, 04:41
Re: אנונימי
09 ינואר 2019, 20:47