הפוך על הפוך

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי אנונימי » 09 ינואר 2019, 20:47

המשך עדכונים שמעיד שפגעת ברוב

שבפעם האחרונה שנפגשנו , אמרתי לה רק תגידי שאת מועניינת שאהיה שם למענך גם בחוסר ביטחון ויותר לאט אני אהיה שם, אז התחילה לבכות שיודעת שיש לה שריטה עמוקה שדורשת טיפול cbt לטראומות, לא יודע לא מבין בזה (היא עוסקת בפסיכודרמה ככה שמכירה, הסנדלר הולך יחף כבר אמרתי).
ואמרה תוך כדי בכי קורע שבבקשה שלא נגיד מילות פרידה ופשוט נבין שלשם זה הולך.
ביקשה ממני למרות הכל שאשן איתה אותו לילה ואמרתי לה רגשית שזה קשה לי כי מעוניין להיות איתה כל הזמן ולא לילה נחמה ,אמרה שהיא מבינה אותי ומכבדת את הרגשתי. מידי פעם מנסה בדרכים מכבדות ולא מעיקות להראות לה שהיא עדיין במחשבתי ומפרסם שירים ספציפים והיא עושה לייקים, כנראה שמבינה אך לא יכולה להכיל או שלא מספיק אוהבת או כל התשובות נכונות.
כשגלשתי לראות האם מחוברת זה היה לשנייה והייתי יוצא , ומכיר אותה שלא מחוברת טכנולוגית ולא מאמין שתדע שגלשתי לבדוק אותה.

להרגשתי לא השאירה לי פתח בחלון להכנס דרכו ולהיות שם למענה
האם אני טועה ?

הפוך על הפוך אנונימי
05 דצמבר 2018, 14:40
פחד נטישה? דורית כהן
09 דצמבר 2018, 08:43
Re: אנונימי
09 דצמבר 2018, 18:10
מעדכן ושואל אנונימי
07 ינואר 2019, 04:26
לשדר מסר קבוע של אהבה מחוייבות ורצון דורית כהן
07 ינואר 2019, 04:41