משיכה בינונית לבן הזוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משיכה בינונית לבן הזוג

הודעהעל ידי זוג זוגי » 09 דצמבר 2018, 08:27

שלום
אני נשוי כ 15 שנים עם 3 ילדים.
יש אהבה גדולה, תקשורת פתוחה, חיי סקס די טובים (פעם-פעמיים בשבוע ואיכותי למדי עבור שנינו)
הבעיה היא שאשתי לא מרגישה משיכה מינית חזקה כלפי. היא כן נמשכת, אבל זה לא "אש" והבעיה שזה גם אף פעם לא היה.
היא אומרת שהיא אף פעם לא הרגישה את זה כלפי. האהבה, הזוגיות והאישיות שלי גורמים לה למשיכה, אבל אני לא נתפס בעיניה כמישהו שהיא רוצה "לקרוע ממנו את הבגדים" או אפילו דברים קטנים כמו פלירטוטים באמצע היום או הרפתקנות מינית אלא אם אנחנו כבר במיטה באמצע אקט, כשהיא כבר "בקטע".
מן הסתם זה מאוד פגע בי כשהיא סיפרה לי על זה, אבל היא היתה כנה והיא לא מתכוונת לעזוב אותי כי היא מאוד אוהבת אותי וכן יש לה משיכה אלי, פשוט לא משיכה פיזית, חייתית, ראשונית. חשוב לי לציין שוב שזה לא דעיכה עקב חיי הנישואים והילדים אלא ככה היה מאז ומתמיד.
היא כן חוותה בעבר משיכה מינית חזקה לבני זוג קודמים. בנוסף, היתה לה משיכה כזו לפני מס' שנים אל גבר אחר, משיכה שהיא רצתה לממש (ללא ידיעתי) אבל בסופו של דבר הקשר הזה לא התרומם מעבר לשיחות טלפוניות מיניות, ובסופו של דבר התפוגג.
לגבי הנושא הזה כבר שוחחנו וטופלנו וזה די חיבר אותנו עוד יותר ממה שהיה עד אז, אבל מן הסתם גם זה משהו שכנראה מעיב על איך שהיא מרגישה אלי (כאשר היא יודעת שיש לה את זה בתוכה, אבל לא אלי).
יכול להיות שהעובדה ש"ויתרתי" לה על מה שעשתה מוסיפה לאיך שהיא רואה אותי וגורמת לה לראות אותי כגבר חלש?
היא רוצה לטפל בנושא, באופן זוגי או פרטני.
רציתי לבקש עזרה בהכוונה - לאיזה סוג של טיפול צריך לגשת במצב בו רוצים לשפר את המשיכה הבסיסית שיש למישהו כלפי בן הזוג - בהנחה שיש מסביב את כל התנאים האחרים כמו אהבה, הערכה, שיתופיות, פתיחות?
טיפול מיני? פסיכולוגי?
ייעוץ זוגי? פרטני?
ובנוסף, איזה עצות תוכלו לתת לי, לה, לנו כזוג בעניין הזה?
פתיחת הזוגיות נשמעת לשנינו כפעולה שיכולה להיות הרסנית בשלב זה של היחסים.

משיכה בינונית לבן הזוג זוג זוגי
09 דצמבר 2018, 08:27
בעיני משיכה חייתית היא נתון די קשיח דורית כהן
10 דצמבר 2018, 10:15
Re: תודה על העזרה זוג זוגי
11 דצמבר 2018, 14:55
Re: אולי... רובי זוגי
01 ינואר 2019, 14:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים