משיכה בינונית לבן הזוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעיני משיכה חייתית היא נתון די קשיח

הודעהעל ידי דורית כהן » 10 דצמבר 2018, 10:15

זוג זוגי יקר, אני אולי אפתיע אותך, אבל אני חוששת - מנסיוני ומתוך האינטואיציה שלי - שאת רמת המשיכה החייתית לא ניתן לשנות כמעט. 
לדעתי זהו נתון "פיזי" די מקובע, שאו שהוא ישנו או שאיננו. או שקורה הצירוף הזה של מראה, ריח, אנרגיה מסויימת שגורמים למשיכה חייתית עזה, או שזה לא קיים. בהחלט יכול לקרות שאתה מרגיש משיכה חייתית לאישתך ואילו היא לא מרגישה זאת כלפיך. זה לא חייב להיות הדדי. כל אחד והטיפוס שהוא נמשך אליו פיזית.
לדעתי רוב האנשים לא מתחתנים דווקא עם היצור המושך אותם ביותר מבחינה מינית, משום שאנשים מתאהבים לא רק מתוך המקום של משיכה מינית אלא בתכונות, אישיות, ערכים, הומור ועוד. אז קורה הרבה מאד שהמשיכה המינית איננה התחום החזק אצל הרבה זוגות...
כאשר שאר התחומים עובדים טוב, ונוצר חיבור מעולה, זה גורם לעלייה מסויימת במשיכה, אבל נדמה לי שאצלכם זה כבר קרה. אתם מאד מתאימים ואוהבים, אז מן הסתם זה כבר הגיע ל"טופ" בהיבט הזה. 
לכן אינני אשת בשורות...

אלא אם למשל יש נתונים ברי שינוי שחשובים בעיניה לגבי הגבריות שלך. דברים כמו שיעור יתר, שרירים, הורדת כרס, פימה.

כמו כן לפעמים פלירטוט שלך (לא בגידה!) עם מישהי חדשה יכול לעורר אצל אישתך חשק גבוה יותר אליך. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

משיכה בינונית לבן הזוג זוג זוגי
09 דצמבר 2018, 08:27
בעיני משיכה חייתית היא נתון די קשיח דורית כהן
10 דצמבר 2018, 10:15
Re: תודה על העזרה זוג זוגי
11 דצמבר 2018, 14:55
Re: אולי... רובי זוגי
01 ינואר 2019, 14:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"