מציאת זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מציאת זוגיות

הודעהעל ידי דורון » 28 דצמבר 2018, 19:20

היי דורית
לא בטוח שזה הפורום הנכון, אבל אנסה..
אני בחור בן 38, בעל תואר שני, נראה טוב, מתאמן, עובד במקום עבודה נחשב ויוקרתי, מרוויח יפה, די מצליח בחיים..
במהלך חיי הייתי בחמישה מערכות יחסים רציניות וארוכות (בין חצי שנה לארבע שנים), שבחלקן אף גרנו יחד.
לפני כשנתיים, לאחר סיום הקשר האחרון, נרשמתי לאתרי הכרויות והתחלתי להיות פעיל באפליקציות למיניהן..
האמת שאני מקבל לא מעט פניות מנשים ואף ברוב המקרים די מהר מצליח לגרום לזה להגיע לפגישה. אבל הבעיה שלי שזה נעצר שם. הדייטים ברובם המוחלט פשוט לא מצליחים לזרום ולהתרומם, הרבה שתיקות מביכות, הרבה חיפוש בכוח על מה לדבר.. בשנתיים האחרונות יצאתי עם עשרות רבות של נשים שהסתיימו בדייט אחד בודד. ברור שלא כולם מתאימים, ולא בין כולם יש חיבור וכימיה כשזה מגיע לפנים מול פנים.. אבל כל כך הרבה נשים מרגישות שאין שום כימיה איתי? האם זה באמת צירוף מקרים? האם כולם חווים משהו כזה באפליקציות?
הגעתי למצב שאני כבר לא רואה את האור..
אשמח לייעוץ

מציאת זוגיות דורון
28 דצמבר 2018, 19:20
Re: ירוקה
29 דצמבר 2018, 13:57
Re: אם ייצא שידןך...מזה... דורית תהיה השושבינה. שי שי
29 דצמבר 2018, 20:21
שתי עצות דורית כהן
03 ינואר 2019, 13:13

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר