מציאת זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שתי עצות

הודעהעל ידי דורית כהן » 03 ינואר 2019, 13:13

דורון היקר, לאור העובדה שהיו לך כבר חמש מערכות יחסים עד לפני שנתיים, ושהן נמשכו בין היתר כמה שנים - יש להניח שאין אצלך בעייה מיוחדת של "משיכה כימית". יתכן שיש משהו אחר שאתה משדר בלי להיות מודע לכך. יתכן למשל שאתה לא מספיק חושף את עצמך בשיחות, יתכן שההיפך - אתה מדבר יותר מדי על עצמך ולא מספיק מתעניין בדייט שלך. למיטב ידיעתי יש יועצות דייטים - נסה לחפש זאת באינטרנט, ולהיעזר בהן.

עצה אחרת שאני יכולה לתת לך היא להירשם לסדנא מעניינת בפני עצמה שאינה קשורה דווקא לזוגיות, היא נקראת הפורום של חברת לנדמרק. אני מציעה זאת משום שבמסגרת הסדנא הזאת יכולה להיות לך הזדמנות לפגוש הרבה מאד צעירות שבעצמן מחפשות זוגיות, באווירה מאד פתוחה ומקבלת, וידוע לי על הרבה זוגות שנוצרו שם פשוט מפני שיש שם אווירה של היתכנות, של המון אפשרויות פתוחות, של רצון טוב וחוסר שיפוטיות, וזה מאד נעים להכיר בצורה כזאת אנשים, מה גם שאפשר להיתרם המון מן הסדנא עצמה, בלי קשר לזוגיות.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

מציאת זוגיות דורון
28 דצמבר 2018, 19:20
Re: ירוקה
29 דצמבר 2018, 13:57
Re: אם ייצא שידןך...מזה... דורית תהיה השושבינה. שי שי
29 דצמבר 2018, 20:21
שתי עצות דורית כהן
03 ינואר 2019, 13:13

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"