חשד בבגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני מצטרפת לחשדות שלך, לצערי

הודעהעל ידי דורית כהן » 03 ינואר 2019, 13:39

שיר היקרה, כמובן שרקהואיודע את האמת לאמיתה. יחד עם זאת, לאור מה שאת כותבת - הצירוף של ההתכתבויות שלו בטינדר ושל הקונדום בתיק שלו - מחשיד מאד. זהו כלל ידוע אצל בוגדים "תכחיש הכל!" כך שאני יכולה להבין את חוסר האמון שנוצר אצלך וצר לי מאד על מה שאת עוברת. אנשים נשואים לפעמים לוקחים במצב הזה בלש פרטי. במקרה שלכם - יהיה עליך לחשוב היטב אם את נשארת ביחסים הללו יחד עם חוסר האמון שנוצר. כי במצב הזה את תהיי חשדנית בכל מקרה, תחקרי אותו, זה יאמלל אותו ואותך, ויהיה לך קשה לוותר על כך, כי בלתי אפשרי לחיות עם מישהו שאת לא יכולה להאמין בו. אז לפעמים, לצערי הרב, אירועים כאלה מבשרים את התחלת הסוף. אלא אם הוא מתוודה ואתם מחליטים לעבוד על הזוגיות שלכם, כמו שהרבה זוגות עושים כאשר מתגלה בגידה. ברור שלפני כן זוגות אלו עוברים מסכת של ייסורים בשלב החשדנות וההכחשות - בו אתם נמצאים. הפנייה לייעוץ זוגי קורית ברוב המקרים לאחר שהתגלתה הבגידה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

חשד בבגידה Shir
31 דצמבר 2018, 19:12
Re: התגובות הנעלבות....שלו...רק מגבירות את החשד. שי שי
01 ינואר 2019, 14:51
מסכימה.. Shir
01 ינואר 2019, 16:48
Re: השאלה מה בתוך תוכך...את רוצה? שי שי
01 ינואר 2019, 17:24
Re: לגלות את האמת Shir