קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

הודעהעל ידי גוני מברזיל » 05 ינואר 2019, 16:09

שלום רב שמי ג'וני אני בן 37 וגר בברזיל אני בקשר בשנה האחרונה עם חברה מקומית לפני 4 חודשים אחרי 8 חודשים יחד נפרדנו בגלל המון מצוקות של ריבים שליטה קנאה, כל הזמן בודקת לי את הטלפון את המחשב חושבת כל המזן על סקס ושאני יבגוד בא ושאני רוצה בחורות אחרות וכל הזמן רואה את המציאות ממש רחוק ממה שהיא, אני טיפוס מאוד מנוגמי וכל חיי הייתי במערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות , אנחנו רבים המון וזה מגיע לאלימות מילולית ופיזית ,מנסה להכות אותי שברה לי כבר מחשב גיטרה ופלפון, נרדנו ל 3 חודשים וחזרנו ואז בחודש שהיינו יחד היא נכנס להריון. אני רציתי לעשות הפלה בגלל מערכת יחסים אלימה אבל היא לא רוצה ולא מוכנה לעשות הפלה ועכשיו המצב בעייתי מאוד אני לא יודע מה לעשות חושב שהכי טוב זה להיפרד אבל גם זה מסובך היא בתחילת ההריון וזה שהיא נכנסה להריון גרם לי להבין שאני לא רוצה זוגיות אלימה ולהיות כל החיים בתוך קשר עם אלימות וחשדנות ללא הפסק וללא סיבה היא ממש מדמיינת דברים ומתנהגת כמו אדם היא הפרעות אובססיביות וקומפלסיביות ואני לצערי עם בעיה של פחד מנטישה ועכשיו מבין שהקשר מאוד בעייתי ולא יודע מה נכון לעשות . רציתי שניפרד והיא בנתיים לא רוצה ללכת גרה אצלי בבית ואנחנו לא ממש מדברים או רבים. כל מי שמכיר אותי אמר לי שהייתי צריך לסים את הקשר לפני שזה קרה אבל אני רומנטיקן פחדן וניסיתי ורציתי שדברים היו יותר טובים אבל לא יודע מה לעשות עכשיו 
תודה רבה 

קשר מאוד בעייתי אלימות והריון גוני מברזיל
05 ינואר 2019, 16:09
Re: קשר בלתי אפשרי שי שי
06 ינואר 2019, 06:14
Re: אשמח לשמוע עוד דעות בנושא גוני מברזיל
06 ינואר 2019, 23:32
בדוק גם את עצמך! אתה מציג אותה כמו אוייב... דורית כהן
07 ינואר 2019, 07:10
Re: גבר מוכה גוני
08 ינואר 2019, 21:51

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"