האם אני מאוהב או רק תשוקה? בקשר עם מישהי שגדולה ממני בכמה שנ

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האם אני מאוהב או רק תשוקה? בקשר עם מישהי שגדולה ממני בכמה שנ

הודעהעל ידי גבריאל » 07 ינואר 2019, 11:11

היי ,

אני גבר בשנות ה20 לחיי . לפני כחצי שנה הכרתי מישהי שגדולה ממני בכמה שנים למרות שבמראה בחיים לא הייתי יכול לנחש את זה .
לאחר לא מעט מפגשים שבכל אחת מהמפגשים היו יחסי מין , היא סיפרה לי שהיא מתחילה לפתח אליי רגשות וכי יש מצב שהיא מתאהבת בי .
אני קצת חששתי מהעניין מכיוון שעוד שנפגשנו בפעם הראשונה ונסחפנו לקשר , ידענו מראש שמדובר ב"חוויות" ולא יותר מזה .
אך רצון לחוד ומציאות לחוד .
לאחר ניסיונות רבים להפסיק את הקשר , פשוט הרגשנו כי איננו יכולים , כל פעם באתי אליה בדרישות שאם ניפגש לא יהיה כלום , ושוב רצונות לחוד ומציאות לחוד , המציאות הייתה כזאת שכל פעם הייתי נסחף איתה , תשוקה שלא נגמרת .
אוהב נורא לדבר איתה , לצחוק איתה , להרגיש אותה .

בכל אופן לאחרונה , אני , זה שלא רציתי לערב רגשות יותר מידייי , מרגיש שאני אוהב אותה , היא בחלומות שלי , ברצון שלי להיפגש איתה , להיות איתה , מרגיש אליה תשוקה מטורפת . אך אינני יודע לפרש את "אהבתי" האם  מ דובר באהבה רומנטית\אהבת אדם או בתשוקה גדולה- (פעם ראשונה שאינני יודע מה אני מרגיש ) , והאם כדאי להמשיך את הקשר הזה שמקביל אני והיא יודעים שקשר זה לא יחזיק מעמד .

האם אני מאוהב או רק תשוקה? בקשר עם מישהי שגדולה ממני בכמה שנ גבריאל
07 ינואר 2019, 11:11
Re: אחת
07 ינואר 2019, 16:59
אהבה שצריכה לעמוד ביותר מבחנים מן הרגיל דורית כהן
16 ינואר 2019, 05:38
Re: תודה רבה אנו גבריאל
20 ינואר 2019, 19:17

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]