אכזבה גדולה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אכזבה גדולה

הודעהעל ידי ניר » 08 ינואר 2019, 14:41

היי ,
הכרתי מישהי , יצאנו מספר פעמים , רב מפגשים , התחברתי אליה מאוד , היא גילתה  את ריגשותיה כלפיי , ואני כיבדתי אותה , אהבתי אותה בתור ידידה למרות כל מה שהיה בינינו , לאחר מכן ואף התחלתי להרגיש אליה רגשות מעורבים ככל שנפגשנו יותר ויותר .

לפני זמן מה , היא יצאה מביתה ונעלה אותי .
היא אמרה לי  שהיא תחזור כדי שנעביר ערב יחדיו .
היא החליטה להישאר בחוץ לעניינים חברתיים או מה שזה לא יהיה והשאירה אותי נעול בביתה.
"מיותר לציין" שבסוף היא חזרה ב4 בבוקר נשארתי רעב , עצבני וכו' .
נכון היא לא חייבת להישאר איתי .
אבל יש כבוד מינמלי לבן אדם , הרגשתי כי היא זלזלה בנוכחותי , נפגעתי לאחר מכן התאכזבתי .

מה עושים ?

אני שוקל ברצינות להפסיק  את הקשר איתה , או לחילופין להפסיק את המפגשים וכו' כי פה עבר הגבול מבחינתי , אבל יש את עניין שאני מרגיש קשור אליה , היא נורא מעניינת , אני נהנה לדבר איתה , לשוחח איתה , להרגיש אותה , אך מה שקרה ערער לי את כל מה שהרגשתי כלפיה.

מה אתם אומרים ?

אכזבה גדולה ניר
08 ינואר 2019, 14:41
Re: חסרים פרטים מהותיים שי שי
08 ינואר 2019, 17:12

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים