להיפרד או להישאר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

להיפרד או להישאר

הודעהעל ידי אני » 12 ינואר 2019, 15:14

דורית שלוםאני בת 27 נמצאת כארבע שנים בזוגיות עם גבר שצעיר ממני. ההתחלה שלנו הייתה מדהימה, התאהבות מטורפת, יחסים מדהימים אהבתי אותו כל. בשנתיים האחרונות אנחנו נמצאים במצב של זוגיות בשלט רחוק ( גרתי בחול וחזרתי לארץ). אנחנו מתראים פעם בשלושה חודשים, ומאהבה כל כך יפה וטהורה אני מתחילה לפקפק ברגשות שלי כלפיו. אני פוחדת שהוא לא האחד, שאין לי זמן לבזבז. בחודש האחרון הוא נורא רוצה לבוא לארץ ואני כרגע זו שעוצרת את זה. אני לא רוצה לפגוע בו, לא רוצה לתת לו לשנות מדינה ואז שהוא יפגע כל כך. אני לא מרגישה געגועים עזים אליו. בחודשים האחרונים התראינו לעיתים קרובות פעם בחודש ואפילו פחות ולא נמשכתי אליו. יצא ששכבנו רק פעם אחת בכל מפגש של כמה ימים ובאשמתי. פעם היינן עושים אהבה מספר פעמים ביום, הכל היה כל כך כן וטהור וכואב לי שזה כבר לא. אני מרגישה שהוא עדיין מאוד אוהב אותי ויעשה הכל בשבילי הוא בן אדם כל כך טוב, ועדיין למרות הכל הוא תמיד שם בשבילי וחשוב לו שיהיה לו טובהבעיה היא אני, אני לא מצליחה לראות עתיד איתו יותר, כל השלוש שנים הייתי בטוחה שנתחתן, ובשנה האחרונה אני פוחדת. פוחדת שהוא לא האדם הנכון, לא רוצה את אמא שלו כמשפחה שלי ( היא אחת הסיבות שחזרתי לארץ) פוחדת שאני כבר לא אוהבת אותו, למרות שבאמת אני חושבת שהוא בן אדם מדהים ואני רוצה את הטוב בשבילו כמו שתמיד רציתי. אני מדברת איתו על פרידה בחודשים האחרונים והוא נורא נפגע, אומר שצריך לעבוד על קשר. אבל לפעמים אני חושבת שמגיע לי יותר טוב. שמגיע לי מישהו שיוציא את הטוב ממני. בתחילת הקשר הזה הוא היה בתחתית גם בדיכאון גם מבחינה כלכליתואני כל כך האמנתי בו שהוא התקדם המון מבהלך השנים. הזנחתי את עצמי ואני זאת שהלכה אחורה בהמהלך השנים, והמצב הפוך כרגע.  אני מרגישה שאני צריכה ללכת קדימה ולעשות שינויים בחיי, לא יכולה להישאר באותו מקום, לא יכולה לחכות לו ולחכות הזמן עובר ואני צריכה לעשות משהו. אני לא יודעת אם פשוט ככה זה בזןגיןת ואחרי שההתאהבות עוברת מרגישים שמשהו כבה. אני לא יודעת למה הוא עדיין נורא מאוהב ואני לא, איך זה יכול להיות חד צדדי. אני רק חושבת שגם אני רוצה לאהוב חזק, וזה חסר לי. חסר לי להרגיש שאני אוהבת בחזקה שאני מתגעגת לדמיין עתיד משותף לתכנן. אני פוחדת להיפרד ממנו ואז לפספס. פוחדת שזה מה שקורה במערכות יחסים ושאולי אני פשוט צריכה להישאר ולטפח את הקשר, גם כשלא טוב לי. אני לא יודעת מה לעשות. להיפרד או להישאר?

להיפרד או להישאר אני
12 ינואר 2019, 15:14
יותר מדי גורמים שליליים דורית כהן
16 ינואר 2019, 08:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]