בעיות אמון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעיות אמון

הודעהעל ידי אביב » 22 ינואר 2019, 20:53

היי אני והבן זוג שלי ביחד כבר חצי שנה.
לפני כמה ימים שכבנו והבן זוג שלי יום למחרת התחיל להרגיש ששורף לו באיבר המין לאחר בדיקות ובירורים התגלה אצלו זיבה ככל הנראה שגם אני נדבקתי ועליי לעשות בדיקות.
לפני שהתחלנו לשכב עשינו בדיקות למחלות מין ושנינו היינו נקיים. לכן הפסקנו להשתמש בקונדום.
שגילנו שיש לו מחלת מין הדבר הראשון שעלה לי לראש זה שהוא בגד בי. הוא טוען שכשעושים אנאלי ללא אמצעי מניעה זה יכול לגרום לתופעה הזו ושלפני שנה הוא נדבק ממישהו בחול ושזה משהו שיכול לחזור ולא מחייב שהוא בגד בי עם מישהו נגוע הלכנו ביחד לרופא אשר הצדיק את טענותיו. ובסופו של יום שהגענו לדירה שבה אנחנו גרים לקחתי לו שניה את הטלפון לא במטרה של לחטט או לחפש דברים בנייד נטו בגלל שניגמר לי הסוללה והייתי צריך טלפון וגיליתי שהוא שינה את הסיסמה לנייד שלו ומחק את התביעת אצבע שלי מהמכשיר שלו שלא יהיה לי דרך לפתוח אותו לפני אותו מקרה לא היה לו איכפת אם הוא עם הטלפון שלי או אני עם שלו ואחרי המקרה פתאום אני רואה שהוא נורא חרד לנייד שלו ומרחיק ממני מה שגורם לי לחשוד. השאלה שלי היא האם הוא צודק וזיבה יכולה להגיע מיחסים לא מוגנים גם אם שני הצדדים נקיים?

בעיות אמון אביב
22 ינואר 2019, 20:53
מציעה לפנות לפורום סקסולוגיה דורית כהן
28 ינואר 2019, 07:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים