בחורה פשוטה ולא חכמה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בחורה פשוטה ולא חכמה

הודעהעל ידי סגולה » 24 ינואר 2019, 19:14

אתחיל בזה שיש לי אמון בחבר שלי, אנחנו ביחד חצי שנה לערך ואוהבים מאוד אחד את השנייה אבל אתמול גיליתי משהו שממש חורה לי.
ישבנו בסלון והוא פתח את הוואצפ שלו בפלאפון ואמר בצחוק בלי קשר לכלום ”בואי סתכלי עם איזה בחורות אני מדבר“ אמרתי באותה אווירה ”יאללה“. גלגלנו את השיחות וראיתי כמה שיחות של נשים מהעבודה וידידות שאני מכירה- עד כה הכל בסדר- אבל ברגע שהוא קם והתעסק במשהו אחר והשאיר אותי לבד עם הפלאפון שלו הגעתי להתכתבות שלו מלפני שבועיים עם מכרה שלו . הוא שיתף אותה שאני בחורה פשוטה ושאני נותנת לו את הדבר הכי פשוט, שאני אוהבת ומקבלת אותו כמו שהוא. ומצד שני אמר שיש לו ספקות שאנחנו לא מתאימים, שאני לא חכמה מספיק, שאין לו שום גירוי מוחי משיחה כלשהי איתי, שאני לא מאתגרת אותו. אמר שהוא חושש שהוא מפספס ”דגים אחרים“ שאולי יותר יתאימו לו. זה כאב לי ממש לראות את זה ואפילו לא הייתה לי כוונה לחטט כי הוא זה שפתח את הוואצפ .אגב לרקע הכללי הבחורה שהוא דיבר איתה היא דתייה שהייתה איתו במערכת יחסים כשהיו בתיכון אבל לא היה בינהם שום יחס מיני או מגע. הוא מדבר איתה לעיתים רחוקות כי היא בן אדם טוב וחברה לייעוץ. אני יודעת על זה עוד לפניי כי הוא בעצמו סיפר לי עליה ושהוא מדבר איתה פעם בתקופה. מה שבאמת מפריע לי ופוגע זה שהוא חושב ומרגיש את כל זה וקשה לי להיות איתו בגלל זה. אני מי שאני ,ממש לא טיפשה אבל גם לא איזה גאון, בכל מקרה אני לא אשתנה בשביל אף אחד. ראיתי את זה אתמול והוא לא יודע מזה, מה אני אמורה לעשות במצב כזה???

בחורה פשוטה ולא חכמה סגולה
24 ינואר 2019, 19:14
Re: הפגיעה שלך מובנת. אך קחי אויר . שי שי
24 ינואר 2019, 22:52
Re: יתכן שהוא מפחד בנימין
25 ינואר 2019, 20:29
הערכה הדדית הינה חיונית לבניית קשר בריא לטווח ארוך דורית כהן
28 ינואר 2019, 07:28

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים